• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 000 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m² | 3 pokojeLokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. PuławskaCena: 1 000 000 złPowierzchnia: 68,15 m²Liczba...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Biały Kamień

    Warszawa » Mokotów » ul. Biały Kamień

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m² przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie.Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z...

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...

  • SŁONECZNE | DUŻA ODDZIELNA KUCHNIA

    Warszawa » Praga-Południe

    • 715 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone przy ul. Meissnera, w spokojnej i zielonej części Pragi Południe. To doskonała propozycja dla rodzin, par...

  • Kawalerka na Woli
    1 / 9
    Kawalerka na Woli

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od już na dłużej, mieszkanie jednopokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie 27 m2 na Warszawskiej Woli przy ulicy Syreny. Kuchnia widna oddzielna, wysoki parter w bl...

  • Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory
    Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje, ul. Giserska 7, gotowe Nowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem– 5 piętro | wysoki standard | klimatyzacja | miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż wyjątkowe,...

  • Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojowe w garażu podziemnym)
    1 / 5
    Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojow...

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. KORKOWA 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • mieszkanie do wynajmu
    1 / 16
    mieszkanie do wynajmu

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYSPOWA / Ł O D Y G O W A / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówk...

  • Bemowo-Warszawa-50m2pokoje
    1 / 16
    Bemowo-Warszawa-50m2pokoje

    Warszawa

    • 714 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż, mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe ~49,80 m² – Warszawa- Bemowo. Rok budowy bloku: 1990 rok. Sytuacja gruntów regulowanych, na których stoi budynek jest uregulowana...

  • Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł
    1 / 3
    Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Warszawa Włochy-3000 zł

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie 47M2 dzielnica Włochy, ul.Kleszczowa 37 , Mieszkanie bardzo ładne ,czyste, zadbane,kuchnia umeblowana i wyposażona, pokoje -bez mebli ,...

  • Kawalerka  pet-friendly - Jaworzniaków 8
    1 / 9
    Kawalerka pet-friendly - Jaworzniaków 8

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNA WKRÓTCE! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy przy ul. Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Mieszk...

  • Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16
    1 / 5
    Wynajmę przytulne studio, pet-friendl-Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 450 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, widne studio w budynku przy ulicy Trojańskiej (Włochy - Okęcie). *Nieruchomość* Składa się z salonu z 2 dużymi oknami, aneksem k...

  • Do wynajęcia miesxkanir
    1 / 6
    Do wynajęcia miesxkanir

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanko o pow. 43 m2, składające się z salonu z kuchnią, oddzielnego pokoju, łazienki, korytarza, dużego balkonu. Mieszkanie umeblowane i wyposażon...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 1 000 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealni...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 530 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą.- Jasne i przestronne,- Wysokie okna,- Świetn...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 14
    Wyjątkowe mieszkanie

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie pierwsze piętro okna na dwie strony świata , komórka i miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tys tys..bardzo ładny rozkład mieszkania ciche spokojne (ew p...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 610 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięk...