• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne DO WYNAJMU 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotó...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane w f...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Dubieńska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dubieńska

    • 5 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z c...

  • Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó
    1 / 8
    Gotowe do zamieszkania od zaraz | 2 pokoje, Ursynó

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, wykończone mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Magellana 8. parter Lokal jest gotowy do natychmiastowego wprowadzenia i nie wymaga żadnych dod...

  • 2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE
    2-POKOJOWE Z WIDNĄ KUCHNIĄ NA OCHOCIE

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia widna ,2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 20m2 z balkonem. Piwnia Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej dzielnicy pełnej zieleni. Przy bloku znajdują się: przystanek autobus...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², z dużym balkonem oraz komórką lokatorską, położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralna kawalerka z dużym ogrodem | zamknięte osiedle | blisko Puszczy KampinoskiejJeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać w grani...

  • 60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MARCA 2026
    60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MAR...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Pię...

  • Mieszkanie
    1 / 3
    Mieszkanie

    Warszawa

    • 658 000 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 21 933 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 30m 3pietro winda teren zamkniety ochrona

  • 2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-03-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze na Starym Mokotowie. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2. Pietro 1 z 3. Do mieszkania...

  • Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat
    1 / 16
    Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat

    Warszawa

    • 3 899 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MOŻLIWY NAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE: – do końca czerwca: możliwy najem krótkoterminowy (min. 2 miesiące) – od lipca: planowana przerwa w najmie na ok. 3–4 tygodni...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Erazma Ciołka

    Warszawa » Wola » ul. Ciołka

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw., po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka.Układ mieszkania:- sypialnia z du...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka,...