• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 333)
  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 779 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe > 3 pokoje > 54,2m2
    1 / 2
    Nowe > 3 pokoje > 54,2m2

    Warszawa

    • 607 040 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią, - 2 sypialni - łazienki z wc. - wc - dodatkowo balkon Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację. O...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 19 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy !  Budynek z lat 50-tych znajduje się w  Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul. Kruc...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2
    1 / 2
    Nowe > 2 pokoje > 36,2 m2

    Warszawa

    • 462 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,2 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE PA...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...

  • Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie

    Warszawa

    • 8 180 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Browary Warszawskie Do wynajęcia od stycznia Obok hotelu Hilton i placu Europejskiego Umeblowane i pięknie wykończone wraz z wyposażeniem 2 osobne sypialnie:...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu Lewandów. Aktualnie dostępne i gotowe do najmu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 2,5 mkw oraz podwójne miejs...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 000 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa - ul. Puławska | 68,15 m² | 3 pokojeLokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. PuławskaCena: 1 000 000 złPowierzchnia: 68,15 m²Liczba...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Biały Kamień

    Warszawa » Mokotów » ul. Biały Kamień

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m² przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie.Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z...

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...