• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 333)
  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Mieszkanie Warszawa ul. Łukowska

    Warszawa » ul. Łukowska

    • 2 799 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na dwunastym piętrze w zadbanym bloku. Lokal wyróżnia się praktycznym ukła...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Polecamy na wynajem mieszkanie o pow. 46,80 m 2 położone przy ulicy Rudnickiego na warszawskich Bielanach. Najbliższy przystanek autobusowy "Obrońców Tobruku" znajd...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...

  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Gocław 2 pokoje 54 m2 ul. Okulickiego od zaraz.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie:- powierzchnia 54 m kw.-...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Abp. Józefa Teodorowicza

    Warszawa » Wilanów » ul. Teodorowicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus
    1 / 16
    Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 1 249 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    LOKALIZACJA - Ursus, ul. Dzieci Warszawy 29 Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², zlokalizowane w Warszawie, Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 29....

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy

    Warszawa » Ursus » ul. Dzieci Warszawy

    • 1 299 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 2/3Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...