• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 332)
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Chłodnicza

    Warszawa

    • 769 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul...

  • Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek
    Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie Ursus - Niedźwiadek

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ( ogłoszenie od właściciela bez prowizji. ) Agencje nieruchomości proszę nie dzwonić. Słoneczne 3 - pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem w 4 - piętrowym b...

  • NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica
    1 / 6
    NA SPRZEDAŻ-2 pokojowe, Bemowo, zielona okolica

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m², zlokalizowane na 2. piętrze, z windą Rozkład: salon – 21,99 m² sypialnia – 9 m² oddzielna kuchnia – 7,5 m² prze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Komfortowe 3 pokoje | balkon | zielona okolica  funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Kolorowa

    Warszawa » Ursus » ul. Kolorowa

    • 5 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 1 195 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze...

  • Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37
    1 / 18
    Warszawa /Żoliborz Ul.Al. Wojska Polskiego 37

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – na zielonym Żoliborzu, przy Al. Wojska Polskiego 37. MIESZKANIE o powierzchni 47,2 m², 2 pokoje, znajd...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
    1 / 14
    DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki sch...

  • Mieszkanie w kamienicy
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zloka...

  • Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej
    1 / 14
    Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myś...

  • Kupujący nie płaci prowizji
    1 / 16
    Kupujący nie płaci prowizji

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 777 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Możliwość negocjacji ceny. Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wsz...

  • mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem
    1 / 12
    mieszkanie w osiedlu ogrodzonym z garażem

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu w warsza...

  • Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu
    1 / 16
    Duże, ustawne mieszkanie na Żeraniu

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Myśliborskiej 26a, na warszawskim Żeraniu. Lokal usytuowany jest na czwartym, ostatnim piętrze, w budynku z 1993 roku....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 830 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m² | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III SobieskiegoŚwietny układ • zielona okolica • nowa linia tramwajowa do Centrum lub WilanowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonal...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. al. Jana Pawła I...

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 979 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 25 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Al. Jana Pawła II Widok na Park Saski Metro Rondo ONZ nieopodal! Po generalnym remoncie od podstaw Wszystko nowe łącznie z instalacjami Nowe okna PCV Można od zaraz wpro...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha

    Warszawa » Ursus » ul. Tomcia Palucha

    • 600 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w...

  • Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński
    1 / 16
    Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński

    Warszawa

    • 1 045 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010...

  • 3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy
    1 / 16
    3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Pańskiej 61. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 3 piętrze w 12-...

  • Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkania
    Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkan...

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m², położona na 1. piętrze w zadbanym, 6-piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej lokalizacji – Tarchomin...