• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Dominika Merliniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 7 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu na wynajem w pełni umeblowane, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m, usytuowane na czwartym piętrze budynku z windą. Do...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Mikołaja Kopernika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kopernika

    • 10 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament do wynajęcia w centrum Warszawy. Oferuję do wynajęcia bezpośrednio prestiżowy apartament w centrum Warszawy, położony przy ul. Kopernika. Apartament usyt...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. al. Jana Kasprowicza

    Warszawa » Bielany » al. Kasprowicza

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    [i] english description below [/i] **Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania - Urokliwa Kamienica w Zielonej Okolicy** - tuż przy stacji metra Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: Niezwykle klimatyczny, dwupoziomowy apartament w przedwojennej willi na Starym Mokotowie. ROZKŁAD I STANDARD: Piętro I:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Jana Karola Chodkiewicza

    Warszawa » Mokotów » ul. Chodkiewicza

    • 7 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Eko Park ** Pole Mokotowskie ** Do wynajęcia nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Leszczyny

    Warszawa » Mokotów » ul. Leszczyny

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    LOKALIZACJA: bardzo ciche mieszkanie położone na zielonym osiedlu na warszawskim Mokotowie kameralna część Mokotowa, osiedle Pod Skocznią, ul. Leszczyny 4. okolica to zieleń ze...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Wielicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Wielicka

    • 15 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    [i] english description below [/i] Wynajmij mega luksusowy czteropokojowy apartament w sercu warszawskiego Mokotowa. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka na Warszawskiej Woli - Ulrychów Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 23,4 m², zlokalizowaną w sercu warszawskiej Woli, w dzielnic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Syta

    Warszawa » Wilanów » ul. Syta

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do odkrycia eleganckiego i przestronnego mieszkania na wynajem, położonego w sercu miasta, które zachwyci najbardziej wymagających lokatorów. Ta wyjątkowa oferta łącz...

  • Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !
    1 / 8
    Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli o powierzchni 64,5 m² znajdujące się na 5 piętrze 6 piętrowego budynku. Ekspozycja okien w kierunkach: południowym (salon) i półn...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 500 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego mieszkania przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: Lokalizacja ta oferuje nieporównywalną...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkow...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 11 500 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, stylowo udekorowany apartament na warszawskim Powiślu, vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik. Nieruchomość liczy 106 m2 i sk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 20 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu przepięknego mieszkania zaprojektowanego przez renomowanego architekta, świeżo po remoncie. To wyjątkowe 4-pokojowe mieszkani...

  • 4 pokoje, Metro Politechnika, przedwojenny budynek

    Warszawa

    • 2 550 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 32 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w tętniącej życiem części Południowego Śródmieścia ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w...

  • 3 pokoje, spokojna okolica, blisko metra

    Warszawa

    • 699 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakc...

  • 1 pokój, widok na Centrum, garaż podziemny

    Warszawa

    • 918 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 29 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Woli, ta oferta powinna Cię zainteresować. Doskonała komunikacja miejska to...

  • 2 pokoje, świetny widok, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 4 450 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wygodne, dwa pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 1 km od Metra Płocka. Idealna propozycja jednej osoby lub pary. Rozkładowe mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 5 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w sercu Miasteczka Wilanów i ciesz się komfortem oraz prestiżem na co dzień! Lokalizacja: ul. Sarmacka 10, Miasteczko Wilanów Marzysz o luksusowym, przestronnym...

  • Do wynajecia mieszkanie przy ul. Odkrytej

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajecia od 26 czerwca 2024 dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Odkrytej, przy pentlii autobusowej. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze. Lokal o powierzchni 47 mkw, składa...