• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. MDP Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • Apartamenty z widokiem na morze – Casares
    1 / 9
    Apartamenty z widokiem na morze – Casares

    Warszawa

    • 1 689 889 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 17 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na południu Hiszpanii są miejsca, gdzie życie naturalnie zwalnia. Poranna kawa na tarasie, ponad 300 słonecznych dni w roku i widok na Morze Śródziemne – to codzienność, którą ofer...

  • 3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska
    1 / 16
    3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    No commision - bez prowizji For English scroll below Czynsz ok 840 pln Dostepne od zaraz 3 pokoje, salon z aneksem. klimatyzacja, zmywarka, miejsce parkingowe w garazu podziemnym...

  • Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe, 42 m2, w centrum Warszawy, ul. Nowolipie 20 a. PARKING ZA DARMO, BARDZO CICHO, WSZĘDZIE BLISKO ! Wśród zieleni na II piętrze. Sypialnia zamykana...

  • BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w
    1 / 12
    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, wysoki standard, klimatyzacja, kompletne wyposażenie. ul. Chłodna 22A - apartamentowiec Chłodna Square Apartments Piętr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-POKOROWE blisko PKP
    1 / 5
    2-POKOROWE blisko PKP

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okol...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie na sprzedaż

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mokotów | ul. Batorego | 37,9 m² | Balkon 5 m² | Przy Polu Mokotowskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m², położone na 4. piętrze w 16-piętrowym budynku z 196...

  • GOTOWE DO REMONTU | TUŻ OBOK WUM

    Warszawa » Ochota » ul. Żwirki i Wigury

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji dla wynajmujących mieszkania na pokoje lub kawalerki. Tylko 400m do Warszawskiego Uniwersyte...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Kawalerka ul.Syreny
    1 / 5
    Kawalerka ul.Syreny

    Warszawa

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka 26,40m 2 z dużym ustawnym pokojem 16 m . Okolica spokojna w otoczeniu zieleni p. Wysoki parter. Kawalerka w świetnej komunikacji blisko tramwaj ,autobus. B...

  • WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY
    1 / 16
    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 26 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z TARASEM 19m² – PANORAMA WARSZAWY – ORDONA 5 Na sprzedaż oferujemy stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m², położone na ostatnim piętrze nowocze...

  • Wynajem 2 pokoje Wola
    1 / 8
    Wynajem 2 pokoje Wola

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sloneczne mieszkanie przy metrze Mlynow. Kaucja 2200. Miesięczny koszt 2700.

  • ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅
    1 / 16
    ✅Sprawdź >>> Ładne, ustawne 3 pokoje ✅

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam pr...

  • klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach
    1 / 13
    klimatyczne, 2 pokojowe, mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie, ur...

  • 2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie, blisko Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Pradze Południe - Grochów. Powierzchnia mieszkania wynosi 47 m2. Lokal jest usytuowany w bloku z cegły z lat 50 -tych. Mieszkanie jest dwustronn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 334 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania
    1 / 7
    Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania

    Warszawa

    • 2 010 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m² do 2...