• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 332)
  • 3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok
    1 / 16
    3pok.pow.63m²,XPiętro,Winda,SuperNiższaCena,Widok

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów. Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku...

  • Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji
    Ciche, przestronne w pobliżu Placu Konstytucji

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 24 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej w kam...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana P...

  • DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m
    1 / 11
    DWUPAK 1p+2p CEGŁA z 1996r.,2 wejścia, WYSOKIE 3m

    Warszawa

    • 946 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Zdjęcia pokazują wizual...

  • Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy
    1 / 14
    Metro Wierzbno - 4 pok. z klimatyzacją w kamienicy

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 63,06 m² na 2 piętrze w kamienicy z lat 60-ych przy Al.Niepodległości, 150 m od stacji metra Wierzbno. ---------------------- OPIS MIESZKA...

  • Mieszkanie 51,75 m2, 2 pokoje, KABATY, METRO

    Warszawa » Ursynów » ul. Dembego

    • 820 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, ul. Stefana Dembego. Lokal znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku pokrytym termoizolacją...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Urbanistów

    Warszawa » Ochota » ul. Urbanistów

    • 2 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 1 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość | WilanówWyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Mi...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Pełczyńskiego

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńsk...

  • Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End
    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Apartament z prywatnym parkiem | Fleminga | High-End Jeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe...

  • Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 34 m w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 545 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m² w sercu Nowej Pragi – gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka...

  • 3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz
    1 / 16
    3 pokojowy apartament, Stare Włochy, od zaraz

    Warszawa

    • 1 308 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 20 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmo...

  • Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chrzanów
    Bezpośrednio, Gotowa kawalerka z ogródkiem, obok stacji Metro Chr...

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. Gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Mieszkanie: - Powierzchnia: 26 m² -...

  • Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
    1 / 11
    Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon

    Warszawa

    • 412 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W świetnej lokalizacji kawalerka - Stara Ochota, z dużym balkonem, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe oraz autobusowe. OFERTA BEZPOŚREDNIA BE...

  • Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remoncie
    Mieszkanie na Powiślu, widok na park, dobra lokalizacja, po remon...

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie po remoncie w centrum Warszawy, ale jednocześnie w cichej okolicy. Dwa pokoje na Powiślu przy parku Sapera oraz Marszałka Rydza – Śmigłego. Do Bu...

  • 2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego
    1 / 15
    2 pokoje do remontu | Stary Mokotów I Dąbrowskiego

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 21 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m², położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81A na Starym Mokotowie. L...

  • Luksusowy apartament z loggią blisko Metra
    Luksusowy apartament z loggią blisko Metra

    Warszawa

    • 2 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 26 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m² z przeszkloną logg...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 5 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 mkw położone na skraju dzielnicy Wawer oraz dzielnicy Praga Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) bu...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...