• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(406)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • 4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ
    4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ

    Piaseczno

    • 1 215 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    WAŻNA UWAGA :ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy bl...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...