• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(406)
  • 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno

    Piaseczno

    • 735 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m², położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006 ro...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek

    Pruszków

    • 520 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...

  • Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki
    1 / 15
    Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki

    Piastów

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/Budynek: Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budy...

  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Pruszków,
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszków,

    Pruszków

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej...

  • Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka
    1 / 16
    Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka

    Ząbki

    • 525 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parte...

  • Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa
    1 / 16
    Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa

    Pruszków

    • 490 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastaKomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna ko...

  • Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwi...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...