• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(406)
  • Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2
    1 / 9
    Pruszków 2 pokoje z widną kuchnią 40 m2

    Pruszków

    • 595 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (40 m2) w Pruszkowie na ulicy Dobrej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z oknem, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie...

  • Ząbki os. zamknięte 4 pokoje 60m2 + piwnica

    Ząbki

    • 410 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe, wysokie, poddaszowe (bez skosów) mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach na zamkniętym osiedlu przy ul. Generała Maczka, położone na...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Blisko do komunikacji miejskie...

    Piaseczno

    • 530 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Mysiadle przy ulicy Złotej Kaczki, na granicy z Warszawą o powierzchni 72 m2 z dwoma obszernymi balkonami. Szybko do centrum samochodem (25 minu...

  • Sprzedam mieszkanie w Sulejówku

    Sulejówek

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Sulejówku dwupokojowe , kuchnia ,łazienka , korytarz i duża piwnica z księgą wieczystą .

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kobyłka

    • 640 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II

    Krępa » ul. Długa

    • 524 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Zakupując inwestycje Chojnów Park możesz skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% Inwestycja Chojnów Park II to kontynuacja wyjątkowego projektu, który cieszył się ogromnym zaint...

  • Oferta Sprzedaży dom 107 m2 działka 1016 m2
    1 / 6
    Oferta Sprzedaży dom 107 m2 działka 1016 m2

    Bramki

    • 790 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 629 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zegrze

    • 575 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zegrze

    • 675 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    City And Home Radosław Kasperski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chrzanów Mały

    • 615 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek
    1 / 6
    Mieszkanie 72,3 m2 Pomiechówek

    Pomiechówek

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Samotna singielka przy jachcie szuka
    1 / 15
    Samotna singielka przy jachcie szuka

    Jachranka

    • 284 360 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otrębusy

    • 778 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ciemne

    • 1 950 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wieliszew

    • 679 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Błonie-Wieś

    • 585 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę
    1 / 6
    Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę

    Walendów

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Mieszkanie Walendów ul. Stawowa

    Walendów » ul. Stawowa

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,07 m2 przy ulicy Stawowej w Walendowie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • Mieszkanie Julianów ul. Julianowska

    Julianów » ul. Julianowska

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt
    Mieszkanie Rynia gm. Nieporęt

    Rynia

    • 976 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m2, położony w malowniczej miejscowości Rynia, w gminie Nieporęt, w pierwszej linii brzegowej nad Zalewem Zegrzyńskim. Apartament znajduje...

  • Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe
    Mieszkanie Zegrze Południowe, ul. Osiedle wojskowe

    Zegrze Południowe

    • 939 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na Zalew Zegrzyński, dwa balkony- Zegrze Południowe ! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi
    Loftowa przestrzeń z 2 miejscami postojowymi

    Otwock Mały

    • 739 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOFTOWA PRZESTRZEŃ 3,5 m | OSTATNIE PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE | 56,77 m² | Otwock Mały Wyjątkowe mieszkanie dla osób ceniących przestrzeń, światło i komfort – położone na kameral...

  • Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP
    1 / 12
    Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP

    Płochocin

    • 539 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego przy ul. Fabrycznej 3A w Płochocinie. Lokal znajduje się na pie...

  • Mieszkanie Zegrze gm. Serock
    Mieszkanie Zegrze gm. Serock

    Zegrze

    • 790 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Koszajec gm. Brwinów,
    Mieszkanie Koszajec gm. Brwinów,

    Koszajec

    • 369 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż na zasadach cesji umowy deweloperskiej:  Lokal mieszkalny (2 pokoje) o powierzchni 30,45m2 z przynależnym ogródkiem 22m2 oraz miejscem postoj...