• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(406)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 515 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie ! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki st...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 611 968 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrz...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 1 200 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 950 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Marki

    • 850 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sulejówek

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kobyłka

    • 645 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 809 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 880 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Royal City
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Ząbki ul. Szwoleżerów

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 130 m² znajdujące się na III piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach.~~Mieszkanie jest dwupoziomowe, a jego rozkład wygląda następ...

  • Mieszanie na sprzedaż Piaseczno 3 pokoje

    Piaseczno

    • 559 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych z uwagi na przeprowadzony gruntowny remont w 2021r., gotowe do wprowadzenia. Cena ofertowa dotyczy mieszkania. 2 miejsca postojowe w...

  • Na sprzedaż mieszkanie 170m2 Młynarska Piaseczno

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Mieszkanie dwupoziomowe, znajduje się na 4 piętrze budynku na ul. Młynarskiej. Dzięki sporej powierzchni użytkowej, nieruchomość stwarza wiele możliwo...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 544 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z tarasem dla rodziny z dziećmi, pary. ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! BEZPOŚREDNIO OD...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 434 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA! Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób. ZAPRASZAM NA PREZENTAC...

  • Czteropokojowe mieszkanie Piaseczno.

    Piaseczno

    • 515 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w bloku z 1988 roku położone na ostatnim piętrze w siedmiopiętrowym bloku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Piasecznie na ul...