• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(406)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 625 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym
    mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym

    Piaseczno

    • 587 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 810 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dzień otwarty 3.08.2024r.  Słoneczne  , PKP , LAS
    Dzień otwarty 3.08.2024r. Słoneczne , PKP , LAS

    Zielonka

    • 579 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 799 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 475 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 1 070 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 959 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 11 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe
    1 / 12
    piętro + poddasze ok. 130 m2, Gotowe - 2 poziomowe

    Marki

    • 670 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 930 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking
    1 / 9
    Gotowy Parter 3 pok. Ogród. Parking

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jabłonna

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości