• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka
    Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli . Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W są...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty
    1 / 11
    Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament – Warszawa, Kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach. Najważniejs...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • 3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.
    1 / 14
    3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.

    Warszawa

    • 4 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    For English or Russian call, +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia 3 pokojowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje blisko UM - Deotymy 45
    1 / 10
    2 pokoje blisko UM - Deotymy 45

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Deotymy 45 w Warszawie. Nieruchomość: Powierzchnia 34,70 m2. Parter. Do mieszkania przy...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 050 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 19 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • Penthouse na Starym Mokotowie
    1 / 16
    Penthouse na Starym Mokotowie

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: dwupoziomowy apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Apartament posiada klimatyzację we wszys...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Mieszkanie 3 pok. 81m2, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 1 440 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 – w jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Gen. Władysława Ande...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakter...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 1 599 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania...

  • Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm
    1 / 8
    Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm

    Warszawa

    • 896 532 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja 47 ekskluzywnych domów, która wyznacza nowy standard luksusu i efektywności w La Cala de Finestrat. Ta kolekcja mieszkań oferuje opcje 1, 2 i 3 sypialni, z których...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...