• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

(1 740)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Marymoncka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Marymoncka

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajmu świetnie skomunikowana kawalerka w pięknej lokalizacji na Bielanach przy ul. Marymonckiej, tuż przy Lesie Bielańskim, 260m od przystanku tramwajowego, którym dojeżdża si...

  • BAJECZNY WIDOK,BALKON,WINDA,PARKING,METRO
    1 / 11
    BAJECZNY WIDOK,BALKON,WINDA,PARKING,METRO

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 56 m², na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, Śródmieście Północne, Aleja Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bank...

  • Belvedere Resisdance, luksusowy apartament 102m2
    Belvedere Resisdance, luksusowy apartament 102m2

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia luksusowy apartament w jasnej tonacji ( 4 pokojowy )na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego kompleksu Belvedere Resi...

  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 11. piętrze apartamentowca przy ul. Żelaznej w Warszawie, tuż przy Browarach Warszawskich i Fa...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Zakroczymska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Zakroczymska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament połozony w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu obok starego Miasta, obok Wisła, Bulwary Warszawskie, Stadion, Park Traugutta i oczywiście starówka, Mieszkanie ciche, M...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudo...

  • Warszawa mieszaknie 3 pokojowe Praga Południe ul. Kwarciana
    1 / 15
    Warszawa mieszaknie 3 pokojowe Praga Południe ul. Kwarciana

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Od zaraz przytulne, zadbane trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Jezioro Gocławskie. Trzecie piętro w trzypiętrowym bloku. Blok usytuowany wśród zieleni w cichej i spokojnej okoli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3pok, BEZPOŚREDNIO
    1 / 6
    Mieszkanie 3pok, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 3 350 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym bloku na ulicy Grenady na Woli. Składa się z dużego salon...

  • STANDARD PREMIUM, nowe, BLISKO CENTRUM, 2-pokoje, BEZPOŚREDNIO
    STANDARD PREMIUM, nowe, BLISKO CENTRUM, 2-pokoje, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 1 285 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 32 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usyt...

  • ** Apartament w budynku z basenem i fitness**
    ** Apartament w budynku z basenem i fitness**

    Warszawa

    • 12 450 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Mokotowie....

  • Luksusowy apartament Chronos/Wola
    1 / 11
    Luksusowy apartament Chronos/Wola

    Warszawa

    • 4 150 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę luksusowy apartament w inwestycji Chronos - Wola. Apartament w wysokim standardzie z klimatyzacją dla osób lubiących luksus. Mieszkanie dla pierwszego najemcy (czyste i św...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    WYSOKO, z widokiem na URSYNÓW po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. CICHE, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - DWIE, nowe windy. MIESZKANIE: - 64,91m2:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Bukowińska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 549 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    WYSOKO, z widokiem na MOKOTÓW - nic nie zasłania i już nie zasłoni widoków. CICHE, przy parku. MIESZKANIE: - 90m2: obecnie 5 pokoi (gabinet zaaranżowany z dużego 27,5m2 salonu) - s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall. MIESZKANIE Mieszkanie ma 27,10 m. kw. i składa się nań: - salon (ok....

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Grójecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 416 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Skrzyżowanie ulicy Grójeckiej z ulicą Wawelską (oraz Kopińską) na warszawskiej Ochocie to faktycznie jeden z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych punktów na mapie komu...

  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 63 m²

    Warszawa » Ursus » ul. Bohaterów Warszawy

    • 885 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1. piętrze w monitorowanym 4‑piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze dział...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Aleja Stanów Zjednoczonyc...

    Warszawa » Praga-Południe » al. Aleja Stanów Zjednoczonych

    • 569 999 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 32,26 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie znajduje się na...