• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania bez pośredników Warszawa

(7)
  • BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne
    BEZPOŚREDNIO: 3 pokoje | metro 500 m. | 10 piętro, panoramiczne

    Warszawa

    • 939 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były...

  • Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośredników.
    Nowe, Umeblowane, Klimatyzacja, 2 pokoje(48 m2)-Mokotów- bez pośr...

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Od właściciela, bez pośredników. Sprzedam nowy, urządzony i wyposażony z klimatyzacją ( gotowy do zamieszkania ) apartament zlokalizowany w Warszawie (Mokotów) przy ul. Wynalazek N...

  • Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.
    Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkani...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 2 pokoje mieszkanie 60m2
    1 / 9
    2 pokoje mieszkanie 60m2

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w bloku z biaľej cegły ocieplany w okolicy nowych osiedli mieszkaniowych w najblizszej odleglosci sklepy wszelkiego rodzaju,szkola ,przedszkole,żłobek ,przystanek autobu...

  • 1 / 4
    Kawalerka przy PKP RAKOWIEC (ŚWIETNA LOKALIZACJA)

    Warszawa

    • 349 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    - bez pośredników - mieszkanie 1-pokojowe - 31,10m2 - Warszawa, Włochy, 1 Sierpnia - piętro 5 na 10 - balkon i piwnica - możliwość wyodrębnienia sypialni i salonu z aneksem...

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...