• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia zakład produkcyjny o powierzchni 260m (może funkcjonować jako magazyn). Zakład składa się z dwóch kondygnacji : - parter: hala produkcyjna, - piętro: 4 pomie...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY / BIUROWY W DZIELNICY BRONOWICE MAŁE. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m² w stanie deweloperskim...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 13 900 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 290m2. Lokal przy al.Jerozolimskich świetny punkt S2. Wynajem tylko dla firm zarejestrowanych w PL!!! Składa się z: - Parter - 1...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 4 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o pow.53 m, Warszawa Ursynów - blisko metro Natolin. Parter, rok budowy 2003. Składa się z: - sala sprzedaży (otwarta przestrzeń), - zaplecze, - łazienka...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.24m2. Lokal położony w pobliżu Al. Krakowskiej. Biuro położone na parterze. Toalety na korytarzu. Dostępny od 1.stycznia 2026r. Czynsz najmu...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 4 923 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy w Sopocie!Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,5  m², usytuowany w biurowcu przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Al...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 8 600 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Ob...

  • Lokal Gniezno ul. Stanisława Moniuszki

    Gniezno » ul. Moniuszki

    • 2 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gniezno ul.Moniuszki  do wynajęcia lokal 65 m²  idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort pracy i dobrą ekspozycję tow...

  • Lokal Warszawa Ochota, Filtry ul. Adama Pługa

    Warszawa » Ochota » ul. Pługa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 80 m², położony na wysokim parterze kamienicy w jednej z najbardziej cenionych części Ochoty. Lokal jest dwustronny, z wysokimi suf...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 4 454 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal na Starym Mieście. Ofertowana nieruchomość to kameralne biuro położone na II-piętrze kamienicy. Do lokalu prowadzi wejście w oficynie budynku...

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 900 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o powierzchni około 335,43 m2. Lokal nadający się na magazyn, produkcję lub usługi foto/produkcję filmową itp. Całość dostępna z rampy (łatwy dostęp...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola

    Warszawa » Wola

    • 6 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 122 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się a parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo - rozła...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 11 264 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo- usługowego....

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 12 403 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal biurowy/modułowy o powierzchni 225,5 m2, usytuowany na pierwszym piętrze biurowca przy ulicy Rzemieślniczej 33. Doskonała lokalizacja blisko Alei Nie...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 18 975 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 345 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca prz...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo w miejscowości Sulejówek. Hala magazynowa o powierzchni 500m2, w konstrukcji stalowej z płyty warstwowej. Wymiary: szer.17m dług.24/36m wys.6,5 m. Brama wjaz...

  • Lokal Giżycko ul. Olsztyńska

    Giżycko » ul. Olsztyńska

    • 3 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy około 93 m do wynajęcia Giżycka, ul. Olsztyńska 15C Najważniejsze atuty nieruchomości: - Parter - bezpośredni dostęp z ulicy - Dwa wejścia od chodnika i ty...

  • Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów
    1 / 3
    Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon handlowy wraz z wyposażeniem w Warszawie na bazarze "Pod Kopcem" na Mokotowie, w pobliżu ulicy Czerniakowskiej. 2 pomieszczenia, 2 lady chłodnicze, 1 szafa chłod...

  • 232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal
    232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal

    Warszawa

    • 3 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy 232 m² | Metro Stokłosy | Ursynów Cena: 3 100 000 zł (bez VAT) Powierzchnia: 232 m² Poziom: parter Wejście: bezpośrednio z ulicy / pasażuTopowa lokaliz...

  • LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel
    1 / 8
    LOKAL do Wynajęcia Centrum KONINA na biuro, usługi, handel

    Konin

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal użytkowy w Koninie, na działce narożnej z witryną od ulicy Kolejowej i od ulicy Energetyka na przeciwko Dworca Kolejowego PKP i centrum handlowego. Lokal znajduje się...