• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Sprzedam pawilon
    1 / 2
    Sprzedam pawilon

    Dąbrowa Górnicza

    • 23 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon w środku osiedla wc, klimatyzacja woda na wszlkiego rodzaju działalność cukiernio piekarnia warzywniak fryzjer kwiaciarnia ubezpieczenia itp

  • Duży garaż przy pl.Jana Pawła II
    1 / 3
    Duży garaż przy pl.Jana Pawła II

    Gorzów Wielkopolski

    • 141 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży garaż wewnętrzny o pow 43 mkw mieszczący się na Górczynie w bloku przy ul. Jana Pawła II. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.c...

  • Lokal użytkowy Wietrzychowice
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wietrzychowice

    Wietrzychowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w centrum Wietrzychowic Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 640 m2, położony w centrum miejscowości Wietrzychowice w powiecie tar...

  • Łagiewniki ,ul Zakopiańska  komercja, działka 400m2
    1 / 16
    Łagiewniki ,ul Zakopiańska komercja, działka 400m2

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

        Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  lokalu w dzielnicy Podgórze, Łagiewniki .  Biuro, usługi, handel, a może jakaś niewielka pro...

  • SPRZEDAM Lub Wynajme 20 zł.mkw.
    1 / 7
    SPRZEDAM Lub Wynajme 20 zł.mkw.

    Sanok

    • 730 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 3 005 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal znajduje sie w Sanoku przy ul.KOSCIUSZKI 31 zaliczanych do centrum miasta. Wyposazony we wszystkie media.MOZLIWOSC W ROZNYCH KIERUNKACH ADAPTACJI:

  • Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice
    1 / 4
    Lokal użytkowy Joniny gm. Ryglice

    Joniny

    • 200 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo - usługowy w Joninach Gmina Ryglice. Działka 10 a. Budynek handlowo-usługowy z potencjałem: * Brak konkurencji jedyny obiekt w okolicy! * Media na działce * Mo...

  • Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego

    Police

    • 120 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże o...

  • Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację
    1 / 10
    Odstąpię lokal, wyposażoną i działającą restaurację

    Katowice

    • 130 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RESTAURACJA JEST GOTOWA DO PRZEJĘCIA DLA NOWEGO WŁAŚCICIELA Restauracja nie jest przedmiotem sprzedaży!!! Lokal funkcjonuje od 8 lat z sukcesem na osiedlu Paderewskiego w Katowi...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam
    1 / 16
    Lokal frontowy handlowy 43m użytkowy sprzedam

    Gliwice

    • 530 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 326 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji Sprzedam lokal i mieszkanie pod tym samym adresem, 200 metrów od Rynku w Gliwicach ul. Górnych Wałów 18, istnieje możliwość zakupu razem z...

  • Na sprzedaż gotowy biznes 3* Hotel
    1 / 16
    Na sprzedaż gotowy biznes 3* Hotel

    Poznań

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 735 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    퐒퐩퐨퐭퐤퐚퐣퐦퐲 퐬퐢퐞̨ 퐧퐚 ❞퐌² 퐖퐢퐞̨퐜퐞퐣 퐧퐢퐳̇ 퐦퐞퐭퐫퐲 퐥퐢퐜퐳퐚̨ 퐬퐢퐞̨ 퐥퐮퐝퐳퐢퐞❞ - zapraszamy na spotkanie pośredników w hotelu Delicjusz *** 15/05/2026 r. W...

  • Lokal użytkowy Koszalin
    1 / 20
    Lokal użytkowy Koszalin

    Koszalin

    • 1 410 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 1 271 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowo-usługowy, o pow. całkowitej 1110,50 m2, położony na 1 i 2 piętrze, kompleksu przy ul. Morskiej z doskonałym połączeniem z pozostałymi częściami Koszalina, oraz wyjaz...

  • Lokal użytkowy Białogard
    1 / 6
    Lokal użytkowy Białogard

    Białogard

    • 440 000 zł cena
    • 1 734 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmo...

  • Powierzchnia biurowa Garnek gm. Kłomnice
    1 / 8
    Powierzchnia biurowa Garnek gm. Kłomnice

    Garnek

    • 1 487 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 974 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt usługowo-handlowy - Garnek Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa zlokalizowana w miejscowości Garnek , przy głównej drodze , w sąsiedztwie innych loka...

  • Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębiorstwa sprzedam
    Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębi...

    Dzierżoniów

    • 2 899 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja. Sprzedam firmę handlowo usługową wraz z kamienicą ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno nieumebl...

  • Lokal użytkowy Głogów,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Głogów,

    Głogów

    • 449 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 681 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Głogów, ul. Krochmalna Na sprzedaż kompleks obiektów o łącznej powierzchni około 660 m², położony na działce własnościowej o powierzchni 0,1235 ha. Nieruchomość zaprojektowana i u...

  • Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Mokrzesz gm. Mstów

    Mokrzesz

    • 650 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę przemysłową - Mokrzesz, gmina Mstów z halami Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 3613 m² , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Mokrzesz...

  • Pawilon handlowo usługowy 30m w Kielcach sprzedam lub wy
    Pawilon handlowo usługowy 30m w Kielcach sprzedam lub wy

    Kielce

    • 45 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilon handlowo usługowy w Kielcach o pow ok 30m / 2 pomieszczenia użytkowe +toaleta / + pomieszczenie gospodarcze ok 17m / widoczny na zdjęciu garaż / . Pawilon podłączony do sie...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża

    Kraków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów . Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z M...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Sokołowo

    Sokołowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 1 457 m2 powierzchnia
    • 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ PO OBNIŻONEJ CENIE Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowa...