• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lublin

(63)
  • Działka budowlana Lublin Czechów, Kpt. Władysława Raginisa
    Działka budowlana Lublin Czechów, Kpt. Władysława Raginisa

    Lublin

    • 1 100 240 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 1 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Lublinie - Czechów/Górki Czechowskie, przy ul. kpt. Władysława Ragin...

  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...

  • Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m
    1 / 11
    Działka Rekreacyjna Rod Słonecznik 600 m

    Lublin

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię dzierżawę działki w ROD Słonecznik nad zalewem Zemborzyckim 300 m od tamy. Działka zadbana z domkiem drewnianym obitym panelami z oknami pcv, oczkiem wodnym z fontanną,...

  • Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina
    Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina

    Lublin

    • 969 000 zł cena
    • 2 021 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w prestiżowej i prężnie rozwijającej się miejscowości Rudnik (gm. Wólka). To idealna propozycja dla osób szukających spokoju...

  • 1 / 4
    Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

    Lublin » Zemborzyce

    • 429 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocjacjiAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod z...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Lublin Węglin - Spokojna lokalizacja
    1 / 3
    Lublin Węglin - Spokojna lokalizacja

    Lublin

    • 399 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na obrzeżach miasta – idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie chcących korzystać z udogodnień roz...

  • Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana

    Lublin » Sławinek » ul. Wodna

    • 445 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ogródek Dzialkowy / działka ROD
    Ogródek Dzialkowy / działka ROD

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

• Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin
    1 / 8
    Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin

    Lublin

    • 38 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania piękny ogródek działkowy ROD Harnaś na ul. Koncertowej, oporządzony i gotowy na kolejny sezon. Na działce znajduje się nowy domek, wygospodarowane jest mie...

  • Działka ROD w ogródkach działkowych ul Nałęczowska
    1 / 16
    Działka ROD w ogródkach działkowych ul Nałęczowska

    Lublin

    • 13 500 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dwie działki leżące obok siebie na terenie ogródków działkowych Słoneczne Wzgórza przy ul. Nałęczowskiej. Działki są uprawiane , rosną warzywa, kwiaty, są maliny, jeż...

  • Działka przemysłowo budowlana 63a Lublin Zadębie

    Lublin » ul. Plewińskiego

    • 2 000 000 zł cena
    • 6 296 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego LublinMedia w pobliżu PRĄD, GAZ, KANALIZACJA, WODA Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice L...

  • Działka usługowa pod wiele działalności.

    Lublin

    • 262 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI **LUBLIN/ZEMBORZYCE: Polecam do zakupu atrakcyjną działkę usługową zlokalizowaną na granicy Lublina i Zemborzyc....

  • Działka budowlana Lublin Szerokie, Lubuszan
    1 / 3
    Działka budowlana Lublin Szerokie, Lubuszan

    Lublin

    • 643 500 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie - dzielnica Szerokie (ul. Lubuszan). Idealna propozycja pod budowę do...

  • SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK

    Lublin

    • 26 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ROBOTNIK położona na obrzeżu o powierzchni 340m2. Na działce stoi domek blaszany 6m2 Obok drugi domek drewniany 4m2 Duzy taras. Duży tunel foliowy4mx2m ,huśt...

  • Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy

    Lublin

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działki w urokliwej miejscowości Dys, położonej w gminie Niemce, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Lublin. Działki zagrodowe oznaczone w planie miejscowych jako S-1...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej

    Lublin

    • 185 205 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Lublinie przy ul....

  • sprzedam dzialke
    1 / 6
    sprzedam dzialke

    Lublin

    • 115 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekrescyjna w okolicy zalewu zemborzyckoego z domkiem tarasem wedzarko-grilem toaleta na zewnatrz.Idealna do odpoczynku blisko mpk.Prad na działce woda na...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ
    1 / 5
    Sprzedam działkę rekreacyjną. ROD MŁYNARZ

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z wieloma drzewami owocowymi. Morela, czereśnia,wiśnia grusza. Ponadto krzewy porzeczki biała czerwona i czarna, pigwa, wiele kwiatów na działce jest również altanka. Dział...

  • Lublin, ul. Turystyczna, 28ar, AG, inwestycyjna,

    Lublin » Hajdów-Zadębie » ul. Turystyczna

    • 1 550 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 554 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lublin, Turystyczna, 28 ar, AG, inwestycyjna, PrzemysłowaDziałka:- 1 linia zabudowy- 2700m2- wymiary 82/41mLokalizacja:- Lublin- bezpośrednio przy ul. TurystycznejMedia:- gaz- prąd...