• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Konopnica

(5)
  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...