• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Konopnica

(5)
  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...

  • Duża działka rolno-bud. blisko lasu i zalewu.

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 340 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZEMBORZYCE PODLEŚNE gm. Konopnica - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,12 ha ( w skład wchodzą 3 działki przylegające do siebie). Wg. MPZP działki o przeznaczenie...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • Działka budowlana Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica,

    Nowe

    Działka budowlana Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica,

    Zemborzyce Podleśne

    • 400 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Zemborzyce Podleśne ( gmina Konopnica), ul. Kukułcza. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23mX 1...