• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bychawa

(4)
  • Dom, działka 56a, Bychawa, Bychawka
    1 / 11
    Dom, działka 56a, Bychawa, Bychawka

    Bychawa

    • 520 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz spokojnego miejsca na pięknej działce w zielonej okolicy? A może poszukujesz miejsca pod Agroturystykę? Ta oferta Cię zainteresuje. Przedmiotem sprzedaży jest działka z...

  • Szybka możliwość dojazdu do Lublina

    Bychawa

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bychawa, 180m2 Budynek:-4 pokoje + salon -180 powierzchni całkowitej (142 użytkowej)-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-2014 rok budowy- muro...

  • Dom Bychawa ul.

    Bychawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 8 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż piękny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni 124,32m2.Dom znajduje się na dużej 30ar działce w gminie Bychawa, 15km od Lublina.Nieruchomość wybudowana w 2...

  • Dom Bychawa ul.

    Bychawa

    • 750 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

        Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kiełczewice Maryjskie (gmina Strzyżewice), w odległości ok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 1,7 ha działce w miejscowości Giełczew Doły.Dom do wyburzenia lub gruntownego remontu.Na działce znajduje się:- dom 70m2- stodoła- budyn...

  • Dom Kiełczewice Górne ul.

    Kiełczewice Górne

    • 505 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom wraz z budynkami gospodarczymi. ineruchomość położona jest w Kiełczewicach Górnych. Jest to malownicze miejsce. W okolicy: dolina Bystrzycy, spływy kajakowe, stad...

  • Dom Krzczonów Krzczonów-Wójtostwo ul. Wójtostwo

    Krzczonów » ul. Wójtostwo

    • 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom wolnostojący do remontu w Krzczonowie. Nieruchomość położona jest na 20 arowej, zadbanej działce.W skład domu wchodzą:- 3 pokoje- kuchnia - łazienka- schowek- przed...

  • Dom Giełczew-Doły ul.

    Giełczew-Doły

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na działce powierzchni 2995m2 w miejscowości Giełczew Doły.Na działce znajdują się:- dwa domy, jeden do gruntownego remontu, drugi raczej d...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom działka
    Dom działka

    Tarnawka Druga

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 5449 m szer działki 80 m długość 122 m druga działka na przeciwko 1059 m szerokość 50 m na obie działki wjazd z asfaltu dom i budynek gospodarczy do remontu lub ro...

  • Dom/siedlisko na wsi 35 km od Lublina.

    Sobieska Wola Pierwsza

    • 99 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SOBIESKA WOLA PIERWSZA gm.Krzczonów - polecam do zakupu siedlisko położone na działce 2700 m² ( 2 działki) w spokojnej wsi w ładnej okolicy blisko rzeki Giełczew. W skład siedlisk...

  • Dom Batorz
    1 / 15
    Dom Batorz

    Batorz

    • 790 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    # Dom na sprzedaż - #Idealna Inwestycja! Lokalizacja: Batorz Powierzchnia domu: 190 m² Powierzchnia działki: 800 m² Cena: 790000PLN Oferujemy na sprzedaż atrakcy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Radomirka - dom i budynki gosp. + ponad 1ha gruntu

    Radomirka

    • 179 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko w Radomirce - dom, budynki gospodarcze i mnóstwo przestrzeni - ponad 1ha!Dom z budynkami gospodarczymi na działce o powierzchni ponad 1 ha w spokojnej lokalizacji ok 40 k...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy
    1 / 11
    Dom Batorz Pierwszy gm. Batorz, Batorz Pierwszy

    Batorz

    • 469 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom + budynki gospodarcze Batorz Pierwszy, gm. Batorz, powiat Janowski OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłaci...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Dom Wolnica gm. Jabłonna
    1 / 15
    Dom Wolnica gm. Jabłonna

    Wolnica

    • 795 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz siedliska, gospodarstwa lub domu do remontu w dobrej cenie? Zależy Ci na dużej działce z dobrym dojazdem do Lublina, Bychawy lub Piask? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmio...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...