• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Dominów

(1)
  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • syndyk sprzeda nieruchomości

    Lublin

    • 2 388 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości Marii Oszajcy jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności oferuje do sprzedaży sprzedaż w obniżonej cenie w trybie sprzedaży z wolnej ręki nieruchomoś...

  • Dom Lublin Dziesiąta ul. Ludwika Zamenhofa

    Lublin » Dziesiąta » ul. Zamenhofa

    • 899 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż duży i przestronny dom wolnostojący, 3-kondygnacyjny.Dom wybudowany w 2010roku.W skład domu wchodzi :Parter: salon (z miejscem na kominek), kuchnia, łazienka,...

  • Dom Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 1 050 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

       Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 220m2. Zlokalizowany w spokojnej części dzielnicy Dziesiątej.W okolicy znajdziemy również wszystkie potrzebne sklepy, szkołę, p...

  • Dom Lublin Felin ul. Macieja Rataja

    Lublin » Felin » ul. Rataja

    • 828 999 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 349 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 155,3m2, na działce 1765m2.Dom jest po rozbudowie i generalnym remoncie.Wszystkie instalacje nowe.Na parterze ogrzew...

  • Dom Lublin Sławinek ul.

    Lublin » Sławinek

    • 1 280 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom usytułowany w spokojnej dzielnicy Sławinek, w zabudowie bliźniaczej.Bardzo dobra lokalizacja:W pobliżu:- Ogród Botaniczny,- Obwodnica,- Park z placem zabaw, boiskiem do piłki n...

  • Dom Lublin Ponikwoda rynek pierwotny ul.

    Lublin » Ponikwoda

    • 760 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 4 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek mieszkalny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej.Powierzchnia podłóg łącznie 163 m2.Powierzchnia użytkowa bez garażu i kotłowni 138 m2.Powierzchnia działki  410 m2.Budynek ba...

  • Dom Lublin Śródmieście ul. Wesoła

    Lublin » Śródmieście » ul. Wesoła

    • 610 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100m2 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o wielkości 171m2.W skład domu wchodzi:Parter: - Kuchn...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Dom Lublin rynek pierwotny ul.

    Lublin

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na Gorkach Czechowskich w sąsiedztwie parku, blisko centrum Lublina.Oferujemy na sprzedaż 2 segmenty lewy lub prawy.Cena za segment 1250000 PLN . Cena do negocjacji.Dom o bardz...

  • Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna
    1 / 11
    Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna

    Lublin

    • 1 450 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nowy dom 300m całkowicie podpiwniczony dolna kondygnacja to dwa duże pomieszczenia użytkowe+łazienka na parterze salon 45m+łazienka+garaż 30m,górna kondygnacja 4 pokoje+kuchnia+ł...

  • Dom przy Politechnice Lubelskiej , 70 m2

    Lublin » Rury » ul. Wapienna

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruchomość znajduje się na działce częściowo ogrodzonej, co zapew...

  • 1 / 4
    Działka 2,3 h wraz z domem ul. Bławatkowa, Lublin.

    Lublin » ul. Bławatkowa

    • 700 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 2,3 h wraz z domem ul. Bławatkowa, LublinBudynek mieszkalny:- zbudowany z cegły- parterowy- ok 80 metrów powierzchni- murowanyDodatkowo budynek gospodarczy i stodołaDziałka...

  • Dom z garażem i działką w cenie mieszkania

    Lublin » Głusk

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Kalinówka (Lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie z materiałów...

  • Dom Lublin
    1 / 7
    Dom Lublin

    Lublin

    • 265 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu,, bliźniak ,, Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytko...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Dom, Lublin, Dziesiąta, 150m2, 6pok

    Lublin » Dziesiąta

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Lublin, Dziesiąta, Budynek:-ok 150m2-6 pokoi-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-1975 rok- ogrzewanie gazowe- kominek oraz ozdobna koza- na po...

  • Dom Lublin Węglinek, Kwarcowa
    1 / 8
    Dom Lublin Węglinek, Kwarcowa

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja Q4 to wygoda, ekonomia, standard premium, super lokalizacja ! Przedstawiam wyjątkową propozycję energooszczędnych domów przy ul. Kwarcowej. Q4 to inwestycja składająca...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2
    1 / 8
    Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2

    Lublin

    • 2 400 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący z garażem o powierzchni 240 m2, wybudowany w 2004 roku na działce o powierzchni 585 m2. Dom posiada dwie kondygnacje z poddaszem mieszkalnym o powierzchn...

  • Sławin duży dom w świetnej lokaliz

    Lublin » Sławin » ul. Gojawiczyńskiej

    • 890 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocz...

  • Dom Lublin, Północna
    1 / 14
    Dom Lublin, Północna

    Lublin

    • 740 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Północnej 14 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 235 m2 oznaczonej w miejscowym pl...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin
    1 / 14
    Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin

    Lublin

    • 1 105 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz dużego domu w Lublinie, dla rodziny bądź pod inwestycje? Sprawdź tę ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położon...

  • Dom Lublin Sławinek
    1 / 15
    Dom Lublin Sławinek

    Lublin

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 5 SYPIALNI I 2 ŁAZIENKI I GABINET I SALA KINOWA I BAR I SALA KOMINKOWA I OGRÓD I TARAS I DZIAŁKA I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 5 min DO CENTRUM I UMEBLOWANY I...

  • 5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek:170 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 194...

  • Dom Lublin Ponikwoda,
    Dom Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 1 990 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze — wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok...

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Domy PREMIUM - wybierz swoją lepsza połowę, bezpośrednio
    Domy PREMIUM - wybierz swoją lepsza połowę, bezpośrednio

    Lublin

    • 1 295 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA - JUŻ W SPRZEDAŻY Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie i nowoczesnej formule z tarasem i ogrodem. Prawdziwy DOM, a nie m...