• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin Zemborzyce

(16)
  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...

  • Dom, agroturystyka, stawy, 6.81ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 6 900 000 zł cena
    • 68 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowyW skład oferty wchodzą:Dom Właścicieli/Pensjonat: Przestronny dom o pow. 170 m2, świeżo po remoncie. Zaw...

  • 1 / 4
    Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

    Lublin » Zemborzyce

    • 429 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocjacjiAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod z...

  • 5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek:170 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 194...

  • Działająca dochodowa agroturystyka 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwości...

  • Rentowna agroturystyka, 3 budynki, 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budo...

  • 1 / 4
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    18ar działki III linia zabudowy - Lublin Wrotków

    Lublin » Zemborzyce

    • 430 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin - Wrotków - działka w III linii zabudowy, o pow. 18ar pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy!!Na sprzedaż, działka 18 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Z...

  • 1 / 3
    5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 650 000 zł cena
    • 4 311 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 740 000 zł cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 870 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działki w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 5 260 000 zł cena
    • 24 252 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !!Działki  w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjne działki budo...

  • Działka inwestycyjna w Zemborzycach Kościelnych

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 650 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 46 ar w Zemborzycach Kościelnych z wydanymi warunkami pod budowę zespołu sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowychNa sprzedaż działka 46 ar w doskonałej l...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 720 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 840 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie 74 m²: Czuby/Poręba (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba. Jeśli szukasz oryginalnych wnętrz i cenisz wysoki standard t...

  • MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA: CZUBY/PORĘBA (LUBLIN, ul. Agatowa)

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    LUBLIN, ul. Agatowa, dzielnica Czuby, os. Poręba (wynajmę mieszkanie 74 m² w bloku) Wynajmę nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w LUBLINIE, 74 m² (w bloku na 1-ym piętrze): ul. A...

  • Mieszkanie Lublin ul.

    Lublin

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania piękne mieszkanie  59,5 m2 gotowe do zamieszkania od zaraz.Osiedle ma niespełna 6 lat. Nowe budownictwo, cicha i spokojna okolica, place zabaw. Cena do negocjacji.Duż...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie,czyste,umeblowane, Blisko do centrum i uczelni Al.Raclawickie 1 piętro ,niski blok Kuchnia oddzielna Domofon Kontakt Józef 8871942166

  • Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin
    1 / 7
    Kawalerka ul.Kolorowa 2pok Lublin

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    dwa pokoje w bloku z 2001r. pralka,lodówka,meble od zaraz 1700 od zaraz .+liczniki w/g zużycia info tel [tel]

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda,
    1 / 2
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 760 556 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 71,08m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Mieszkanie Lublin Felin
    Mieszkanie Lublin Felin

    Lublin

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, Felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osied...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 404 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,29m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,29m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego

    Lublin

    • 409 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na LSM - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej...

  • Mieszkanie do wynajęcia od. Felin
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia od. Felin

    Lublin

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Z.Augusta os.Felin Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na os. Felin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 l...

  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 580 903 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Czechów, Czechów

    Lublin

    • 579 773 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne M-3 z ogródkiem 32 m2 Czechów LUBLIN. UWAGA! Bez prowizji i podatku PCC. Nowoczesny apartament na parterze z dużym ogródkiem o powierzchni 31,50 m2 do Twojej...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej....

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • 4-POKOJOWE MIESZKANIE
    1 / 11
    4-POKOJOWE MIESZKANIE

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie 58 m przy ulicy Nałkowskich idealne dla studentów. Blisko osiedlowy pasaż handlowy, przystanek autobusowy, Stokrotka, Biedronka, Lidl, oraz centrum handlowe:...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • wynajme mieszkanie w lublinie
    wynajme mieszkanie w lublinie

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Lublinie do wynajęcia od zaraz Czuby -Węglinek 2 pokoje ,balkon blisko przystanki trolejbusowe i autobusowe. ogrzewanie gazowe, osiedlowe sklepiki .Opłaty czynsz, czyn...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglinek,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, Nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej  w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, Lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m², położonego na 3 pięt...

  • Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa
    Mieszkanie Lublin Czuby, Agatowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,71 m², położone na 1 piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, przy ul. Agatowej. Nieruchomość składa się...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym  w  ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon  - sy...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,

    Nowe

    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 675 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej...