• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • Działka Jakubowice Konińskie Klonowa
    Działka Jakubowice Konińskie Klonowa

    Jakubowice Konińskie

    • 280 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w trakcie przekształcenia prosty teren,spokojna okolica, obok domki jednorodzinne,droga wjazdowa utwardzana udział w cenie, blisko Lublina, częścio...

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku
    1 / 6
    Nowe domy w Świdniku na koniec tego roku

    Świdnik

    • 799 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. AL. NSZZ „Solidarność”

    Świdnik » al. NSZZ "Solidarność"

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 319 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUBurmistrz Miasta Świdnikogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż łącznie następujących nieruchomości niezabudowanych oznaczonych jako:1. Dział...

  • Mieszkanie świdnik, ul. Niepodległości

    Świdnik » ul. Niepodległości

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku m...

  • Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,
    Działka budowlana Osmolice Pierwsze gm. Strzyżewice,

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 277 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju działka budowlano-rolna - ogrodzona i z przyłączami! Działka o powierzchni ok. 53 ar (0,5276 ha) położona w Osmolicach Pierwszych - zaledwie 6 k...

  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 379 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Świdnik Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały
    Lokal użytkowy Świdnik Świdnik Mały, Kolonia Świdnik Mały

    Świdnik

    • 6 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nieruchomość produkcyjna/magazynowa w Kolonii Świdnik Mały, tuż za granicami administracyjnymi Lublina, składająca się z hali oraz zaplecza biurowo-socjalnego o powier...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...

  • sprzedam działki
    sprzedam działki

    Wólka

    • 85 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę we wsi Białka Kolonia nr 061004_2,0004,836/1 o pow 1,16ha-rolna oraz działki we wsi Wólka Bielecka nr kw lu15/00045089/1 nr dz 061004_2,0021,49/1 oraz działk4ę n...

  • Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina
    1 / 10
    Działka budowlana 36a Jawidz 20km od Lublina

    Jawidz

    • 320 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 36a wymiar 240x15m (24RM teren zabudowy zagrodowej). Na działce jest woda, szafka z prądem, ale brak licznika. Jest ogrodzona siatką, do wymiany przednie ogrodzen...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 140 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Dom Głusk,
    1 / 6
    Dom Głusk,

    Głusk

    • 797 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej ( połączony garażami) w standardzie deweloperskim, o powierzchni 122,38 m2, na działce o powierzchni 400 m2 w Mętowie, gmina Głusk, woj....

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7Dojazd do działki drogą ze służebnością. W...

  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...