• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa
    1 / 13
    Dom Świdnik Nowy Krępiec, Kwiatowa

    Świdnik

    • 1 350 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wolnostojący dom parterowy z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany przy ul. Kwiatowej w Nowym Krępcu gmina M...

  • Działka budowlana Osówka gm. Niemce,
    1 / 5
    Działka budowlana Osówka gm. Niemce,

    Osówka

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: MN -teren zabudowy mieszkanio...

  • NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA
    1 / 16
    NOWOCZESNY DOM 93 m2, LEONÓW, 7 KM OD LUBLINA

    Niemce

    • 550 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości Leonów – zaledwie 7 km od Lublina i 3 km od Niemiec. To idealna propozycja...

  • Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów
    1 / 3
    Działka budowlana Trębaczów gm. Łęczna, Os. Kolonia Trębaczów

    Trębaczów

    • 179 000 zł cena
    • 5 113 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, dostęp do rzeki, Łęczna, Sprzedaż. Działka pod zabudowę jednorodzinną, tuż pod miastem, z dostępem do rzeki Wieprz. Działka o łącznej powierzchni ponad...

  • Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz
    1 / 5
    Działka budowlana Motycz gm. Konopnica Motycz, Motycz

    Motycz

    • 345 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS DZIAŁKI DRZEWCE Motycz gmina Konopnica, działka 2086m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia 64
    1 / 4
    Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Koloni...

    Skrzynice-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1500m2, sprzedaż. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. CENA DO NEGOCJACJI. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami - Lublin...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Skrzynice-Kolonia gm. Jabłonna Skrzynice Kolonia, Skrzynice Kolonia
    1 / 3

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 400 zł cena
    • 1 784 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1784m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

    1 / 4

    Skrzynice-Kolonia

    • 178 300 zł cena
    • 1 783 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skrzynice Kolonia , gm. Jabłonna, działka budowlano-rolna, 1783m2, sprzedaż. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BEZ PROWIZJI Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Lublin, nie zapłacisz pro...

  • Działka Dys. Bez prowizji od kupującego! 369000 zł

    Dys » ul. Nadrzeczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 599 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1599 m2Powierzchnia budowlana to 25% powierzchni działki,Prąd, woda, gaz, światłowód przy działcePierwsza linia zabudowyDziałka pochylona, poryta krzewami i...

  • Sprzedam dom pod Lublinem
    1 / 12
    Sprzedam dom pod Lublinem

    Świdnik Duży

    • 920 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w miejscowości Świdnik Duży Drugi 7km od Lublina i 5km od Świdnika. Parter duży salon, kuchnia, łazienka , kotłownia, garaż, spiżarnia, duża szafa wnękowa. Na poddaszu...

  • Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin
    1 / 14
    Działka inwestycyjna przy lotnisku Lublin

    Świdnik Duży

    • 1 100 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WAŻNE: Kupujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa sprzedający! Działka inwestycyjna 0,71 ha przy Porcie Lotniczym Lublin | Świdnik Duży Drugi Na sprzedaż atrakcyjn...

  • Sprzedam Siedlisko
    1 / 4
    Sprzedam Siedlisko

    Rudka Kozłowiecka

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w całości budowlaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka (17 km od Lublina), działka jest ogrodzona, znajduje się na niej budynek, który wymaga remontu bądź wyburzenia...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn
    Działka budowlana Charlęż gm. Spiczyn

    Charlęż

    • 360 000 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Charlęż, gmina Spiczyn o powierzchni 2997 mkw. w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi wewnętrznej. Nieruchomość położona w centrum miejsc...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 15
    Działka rekreacyjna

    Świdnik

    • 16 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną 300 m kw. na terenie POD Malwa w Świdniku, sąsiadującą ze starym lotniskiem przy drodze do Lublina przez Zadębie. Działka typowo rekreacyjna: - doprow...

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)
    1 / 15
    Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Działka z doskonałym dojazdem do Lublina

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 299 000 zł cena
    • 2 964 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 30 ar z doskonałym dojazdem do LublinaZemborzyce Tereszyńskie - niespełna 30ar działki położonych zarówno blisko trasy ekspresowej S19 i obwodnicy Lublina, co zapewnia szy...