• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Garbów

(4)
  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • 1 / 3
    54a dz. budowlanej pod samym Lublinem.

    Panieńszczyzna

    • 590 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana położona w Panieńszczyźnie. Nieruchomość ze względu na wielkość oraz atrakcyjne położenie, stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.Właściwości fizyczne: -...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlano-rolną!

    Majdan Krasieniński

    • 225 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działkę o pow. 1000m² pod dom jednorodzinny, położoną w Majdanie Krasienińskim na granicy z miejscowością Smugi. Około 10 km od granic Lublina. Doskonałe połączenie z Lubli...

  • 1 / 3
    Piękna działka budowlana w Starościnie!!!

    Starościn

    • 298 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna i ustawna działka budowlana!Działka budowlana----Starościn, gmina Kamionka, pow. Lubartów, 30 arów, budowlana, media, 150 zł m2, do negocjacji!!!Działka:1- 1 linia zabudowy-...

  • Wola Przybysławska 77 ar

    Wola Przybysławska

    • 220 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola PrzybysławskaDziałka:- areał: 77 ar- przeznaczenie: budowlana - droga: asfaltowa- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskaWymiary:- szerokość: 30 m - głębokość: 231 m...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Działka na wzgórzu z niepowtarzalnymi widokami

    Moszenki

    • 215 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasyPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17. P...

  • Działka, Wola Przybysławska, 18 178 m2

    Wola Przybysławska

    • 199 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej – blisko Lublina i trasy S17Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w malownicz...

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Działka 1067 m2 w Krasieninie gm. Niemce k/Lublina

    Krasienin

    • 450 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1067 m 2 w atrakcyjnym punkcie Krasienina gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 1067 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 30 m-długo...

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Działka w bliskiej odległości od Lublina.

    Panieńszczyzna

    • 589 000 zł cena
    • 10 477 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rolno - budowlana działka. Gmina JastkówDo sprzedania działka w bliskiej odległości od Lublina.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji...

  • Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce
    1 / 5
    Działka Pryszczowa Góra gm. Niemce

    Pryszczowa Góra

    • 456 120 zł cena
    • 11 406 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w miejscowości Pryszczowa Góra o łącznej powierzchni 11 406 m² . Nieruchomość charakteryzuje się dużym areałem, co daje szerok...

  • Działka budowlana 94 ar
    1 / 7
    Działka budowlana 94 ar

    Bogucin

    • 250 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 94 ar w pobliżu trasy S-17 w miejscowości Bogucin bezpośredni dojazd do działki z drogi asfaltowej pozostałe informacje udzielę telefonicznie .

  • Działka budowlana Osówka gm. Niemce,
    1 / 5
    Działka budowlana Osówka gm. Niemce,

    Osówka

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: MN -teren zabudowy mieszkanio...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 2025 m² – cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - KALEŃLokalizacja:Działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim wzn...

  • Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów
    1 / 5
    Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów

    Przybysławice

    • 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dla swojego biznesu terenu pod usługi w dobrej cenie? A może poszukujesz dużej działki budowlanej pod mieszkalnictwo rolnicze? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS DZIAŁKI ORAZ...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 7
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 330 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę mo...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Działka z planem zagospodarowania ⭐⭐⭐⭐⭐

    Kaleń

    • 329 000 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece
    1 / 4
    Działka Piotrowice 70 arów przy lesie i rzece

    Piotrowice

    • 350 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wyjątkowy grunt inwestycyjno-siedliskowy – Piotrowice | 70 arów | potencjał, którego nie możesz zignorować Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, b...

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...

  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...