• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Majdan Krasieniński

(1)
  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlano-rolną!

    Majdan Krasieniński

    • 225 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działkę o pow. 1000m² pod dom jednorodzinny, położoną w Majdanie Krasienińskim na granicy z miejscowością Smugi. Około 10 km od granic Lublina. Doskonałe połączenie z Lubli...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolno-budow. z szybkim dojazdem do Lublina

    Snopków

    • 550 000 zł cena
    • 7 080 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY**** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** SNOPKÓW (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow....

  • Smugi, 32 ar, blisko Lublina

    Smugi

    • 160 000 zł cena
    • 3 243 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Smugi, 32 ar, blisko LublinaDziałka:- 3 linia zabudowy- działka 32a- wymiary 38/ 85,5mDostępne media:- woda: 250m- prąd: 250m- gaz: 250mLokalizacja:- powiat lubelski- gmina Jastkó...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Snopków, 74ar, Gmina Jastków, Media

    Snopków

    • 260 000 zł cena
    • 7 437 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Snopków, Gmina Jastków, 74ar, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 1 linia zabudowy- kształt nieregularnyPlan zagospodarowania:- RP teren upraw polowych...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka -Smugi

    Smugi

    • 450 000 zł cena
    • 2 577 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym!!Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów w p...

  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...

  • Działka 1067 m2 w Krasieninie gm. Niemce k/Lublina

    Krasienin

    • 450 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1067 m 2 w atrakcyjnym punkcie Krasienina gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 1067 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 30 m-długo...

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Działka budowlana Osówka gm. Niemce,
    1 / 5
    Działka budowlana Osówka gm. Niemce,

    Osówka

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: MN -teren zabudowy mieszkanio...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...