• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lublinem

(230)
  • 1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP

    Wólka

    • 588 000 zł cena
    • 1 834 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 49,8Doja...

  • Budowlana Wolka Zaborowska z MPZP! Okazja!

    Wólka

    • 320 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o pow. 940 m2. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Media: prąd, woda i gaz do podciągnięcia około 50 m. Bardzo dobry dojazd do W...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów
    1 / 15
    Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów

    Nasutów

    • 15 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajem domu - okolice Lublina (8 min od miasta) - idealny pod działalność opiekuńczą, rehabilitacyjną lub odwykową Do wynajęcia przestronny dom w spokojnej okolicy, położony za...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    1 / 8
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 150 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka budowlana 13a Charlęż g. Spiczyn (budowa)

    Charlęż

    • 200 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 4
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 540 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O NIERUCHOMOŚCI: Działka o powierzchni 1 396 m2. MPZP pod zabudowę Zagrodową MR. W sąsiedztwie nowo...

  • Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,
    1 / 2
    Działka budowlana Jakubowice Konińskie gm. Niemce,

    Jakubowice Konińskie

    • 393 600 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Jakubowicach Konińskich k Lublina. O nieruchomości: Wymiary działki 22mx46m Pierwsza lin...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Dom, Dys, 1000 m2 działki,

    Dys

    • 899 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytkuBudynek:- 3 pokoje + salon (30m2)- 92 m2 powierzchni użytkowej- wymurowany z belitu- ocieplony styropianem- dach z blachodach...

  • Działka 1067 m2 w Krasieninie gm. Niemce k/Lublina

    Krasienin

    • 450 000 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1067 m 2 w atrakcyjnym punkcie Krasienina gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 1067 m2-kształt prostokąta-płaskaWymiary:-szerokość - 30 m-długo...

  • Działka budowlana 0.26 ha w gm. Niemce pow. Lublin

    Jakubowice Konińskie

    • 1 220 000 zł cena
    • 2 594 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 2594 m 2 w atrakcyjnym punkcie Jakubowic Konińskich Kolonii gm. Niemce pow. lubelski Działka -powierzchnia 2594 m2-kształt prostokąta-lekko nachylona...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...