• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Lublinem

(18)
  • Mieszkanie świdnik, ul. Niepodległości

    Świdnik » ul. Niepodległości

    • 325 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Burmistrz Miasta Świdnikogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony1. Na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 12 o powierzchni użytkowej 49,30 m2, położonego na III piętrze w budynku m...

  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 379 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Świdnik,Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72m2, ul.Lotnicza

    Świdnik » ul. Lotnicza

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Świdnik, Mieszkanie, 2 pokoje, 67,72 m2, ul. LotniczaOpis mieszkania: - mieszkanie w budynku mieszkalnym 3 lokalowym - wydzielone jako samodzielny lokal- budynek gospodarczy o powi...

  • Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Klonowa
    1 / 16
    Do wynajmu 2-Pokojowe mieszkanie 45m² Świdnik os. Polesie, ul. Kl...

    Świdnik

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Polesie w Świdniku o powierzchni 45m². Rok budowy budynku 2012. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej okolicy przy ul. Klonowe...

  • Mieszkanie Świdnik, Akacjowa
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnik, Akacjowa

    Świdnik

    • 509 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Świdniku - 4 pokoje w świetnej, spokojnej lokalizacji. - metraż 75,80 mkw - duży, pięknie doświetlony salon z aneksem kuchennym - 29 mkw - sypialni...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Ostatnia kawalerka
    Ostatnia kawalerka

    Dominów

    • 471 780 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Świdnik Centrum 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

    Świdnik

    • 495 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i stylowe mieszkanie z duszą – gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, które łączy now...

  • Mieszkanie dwupoziomowe w super cenie
    1 / 15
    Mieszkanie dwupoziomowe w super cenie

    Świdnik

    • 640 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 499 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    1 / 11
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 469 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku
    1 / 10
    Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Świdniku

    Świdnik

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kijany ul.

    Kijany

    • 220 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z KW z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Mieszkanie mieści się w Kijanach, niedaleko Lublina (15km).Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Świdnik ul.

    Świdnik

    • 399 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Świdniku o powierzchni 53m2.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon (1,6mx5m), jednej oddzielnej sypialni, przedpo...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie
    Syndyk sprzeda nieruchomość - mieszkanie

    Niemce

    • 17 573 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości Zofii Olszewskiej – sygn. akt LU1S/GUp-s/501/2025, zaprasza do składania ofert, na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty, za cenę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • Mieszkanie Bychawa ul.

    Bychawa

    • 337 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 w centrum Bychawy.Mieszkanie po generalnym remoncie.Składa się z salonu z dużym balkonem, oddzielnej sypialni, kuchni, przedpoko...

  • Mieszkanie Bychawa ul.

    Bychawa

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80m2 w Bychawie.Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi (jeden pokój z balkonem) kuchni, łazienki, oddzielnej toale...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubartów

    • 400 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Lubartów

    • 559 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łęczna

    • 355 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Łęczna

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne na pierwszym piętrze
    1 / 8
    Przytulne na pierwszym piętrze

    Lubartów

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Piękne bezczynszowe mieszkanie Bychawa

    Bychawa » ul. Partyzantów

    • 359 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 50 m2Mieszkanie jest bezczynszowe, z własnym ogrzewaniem (kocioł na pellet w piwnicy).Zaletą tego rozwiązania jest to, że pła...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 6
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 487 193 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie, 3 pokoje + aneks kuchenny, stan deweloperski, 61,67 m2, Łęczna BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! Mieszkanie, w którego skład wchodzi: salon z aneksem ku...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 4
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 436 575 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWI...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa
    1 / 16
    Lokal mieszkalny, Rynek I, centrum Lubartowa

    Lubartów

    • 450 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udziały w kamienicy ze wskazaniem na lokal mieszkalny o powierzchni 68,57 m2 położony na I piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, środkowe + piwnica + wspólny strych. We...

  • Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju
    1 / 5
    Mieszkanie Łęczna os. Niepodległości, Obrońców Pokoju

    Łęczna

    • 309 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Przytulne 2 pokoje (53,2 m2) po remoncie Łęczna, ul. Obrońców Pokoju Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta na Osiedlu Nie...

  • ŁĘCZNA : przytulne mieszkanie 2

    Łęczna » ul. Górnicza

    • 235 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ŁĘCZNA : polecam do zakupu przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,37 m² zlokalizowane w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokó...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów
    1 / 9
    Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów

    Lubartów

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,8 m2, po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna z osprzętem, wymieniona instalacja wod- kan., nowe pomalowane tynki...

  • Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie
    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie

    Lubartów

    • 600 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie do sprzedania w Lubartowie w bloku na parterze 55m, 2pok+kuchnia+ogród(90m)+piwnica .Wysoki standard wykończenia ,ogrzewanie gazowe.Rok budowy 2019.Cena 600 tys do negoc...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 466 732 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 337 575 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie 45,01 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M2 o powierzchni 45,01 m2. Mieszkanie na nowoc...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 528 037 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,33 m2 z tarasem (30 m2) idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,33 m2. Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane n...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa
    1 / 3
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna, Wierzbowa

    Łęczna

    • 294 375 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 423 835 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie - 3 pokoje + aneks kuchenny, balkon + taras, Łęczna, Bobrowniki. WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC Salon z aneksem kuchennym...

  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Sprzedam mieszkanie w Łecznej
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie w Łecznej

    Łęczna

    • 500 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 330 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    **Na sprzedaż przestronne mieszkanie 79,4 m² – Łęczna, ul. Górnicza** Oferuję na sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni **79,4 m²**, położone w **Łęcznej pr...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

    Lubartów » ul. Popiełuszki

    • 630 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ DUŻA KUCHNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNIC...