• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dla studentów Lublin

(17)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna

    Lublin

    • 1 099 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokaliza...

  • Mieszkanie Lublin Czechów,
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów,

    Lublin

    • 539 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,20m2 na VIII piętrze z X w bloku z 1977 r. - Czechów, ul. Konc...

  • Mieszkanie w centrum, możliwe 3 pokoje, 47m2, Śródmieście, ul.Chopina, wysoki sufit
    Mieszkanie w centrum, możliwe 3 pokoje, 47m2, Śródmieście, ul.Cho...

    Lublin

    • 464 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem, sypialnia z dużym oknem, oddzielna kuch...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli 14 z piwnicą. Powierzchnia 61m2.widok z okien na zieleń i domki jednorodzinne. Lokal znajduje się na3...

  • Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA WYNAJEM: MIESZKANIE 72 M LUB 3 OSOBNE POKOJE TUŻ OBOK UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ORAZ AKADEMII WINCENTEGO POLA W LUBLINIE - Cena: 1200 zł/mc za pokój - 3 bardzo duże pokoje prywatn...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • 4-POKOJOWE MIESZKANIE
    1 / 11
    4-POKOJOWE MIESZKANIE

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie 58 m przy ulicy Nałkowskich idealne dla studentów. Blisko osiedlowy pasaż handlowy, przystanek autobusowy, Stokrotka, Biedronka, Lidl, oraz centrum handlowe:...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka

    Lublin

    • 615 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - doskonała inwestycja Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,58 m2, położone na 3. piętrze w kameralnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego

    Lublin

    • 409 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na LSM - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Jesteś gotowy na przestrzeń, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Mam dla Ciebie 4 pok. mieszkanie w sercu miasta, które czeka na odkrycie. Dlacze...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową ni...

  • Mieszkanie Lublin, Solna
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, Solna

    Lublin

    • 619 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się z przy...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska

    Lublin

    • 558 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji, która łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym stylem życia. Nasze 56-metrowe mieszkanie w pięknej kamiennicy to prawdziwa perełka na rynk...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje
    1 / 4
    Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Pośrednikom dziękuje Do wynajęcia mieszkanie na Czubach (Skarpa), ul. Romantyczna. Mieszkanie w bloku z windą,. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z 4 oddzielnych pokoi (w...

  • Mieszkanie 60,5 m² 2 pokoje Śródmieście

    Lublin » ul. Probostwo

    • 549 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m², 2 pokoje, Śródmieście, LublinNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie (2 pokoje, osobna kuc...

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Mieszkan...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Kontakt: [...