• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym  w  ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon  - sy...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m² znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie s...

  • Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9
    Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i pojemną garderobą przy ul. Dziewanny 9 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane...

  • Lublin - Czechów - 46m2 - Super cena!!!!

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Paderewskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalziacji w cenie, która naprawdę ma sens???Ta...

  • Mieszkanie 2 pokoje 52m2 os. Ruta, Czuby Północne

    Lublin » ul. Broniewskiego

    • 450 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 52 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU RUTA, CZUBY PÓŁNOCNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ODZIELNĄ KUCHNIĄ I SPIŻARNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA - CZĘŚĆ WSPÓLNAMIESZAKNIE NA 2 KONDYG...

  • Mieszkanie 2 pok. 2 piętro, parking, niski czynsz.

    Lublin » Dziesiąta

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m² zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910. Mieszkan...

  • Mieszkanie Lublin Felin,
    Mieszkanie Lublin Felin,

    Lublin

    • 415 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: Pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze  w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum  Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: Dwa pokoje o pow. 12m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach
    1 / 14
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicy Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi- 12 mkw .Mieszk...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów
    Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - Czechów, os. Prestige...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe  o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym  parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z WC - przestr...

  • Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle
    1 / 9
    Herbowa 20, Czuby, 2 pokoje,balkon zielone osiedle

    Lublin

    • 1 690 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-21 Do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Herbowej 20 w Lublinie, na zielonym i spokojnym osiedlu,...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Wschodnia

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Oferta dotyczy wynajmu lokalu podzielonego na 4 pomieszczenia o powierzchni 59,12 m2, położonego w centrum Lublina, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Wschodniej. Nieruchomość cec...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa

    Lublin

    • 619 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej w Lublini...

  • Mieszkanie Lublin, Wrońska
    Mieszkanie Lublin, Wrońska

    Lublin

    • 505 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m,...

  • Mieszkanie Lublin Sławinek
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławinek

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego, przestronnego 3 - pokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Sławinek. Znajduje się...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglinek,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, Nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej  w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój...

  • Oferuję wynajem
    1 / 7
    Oferuję wynajem

    Lublin

    • 2 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LSM/ Lublin , umeblowane, zadbane Najchętniej dla pary . W czynszu opłata do spółdzielni)

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Kwiatowa
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Kwiatowa

    Lublin

    • 530 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,26 m², położone na I piętrze, przy ul. Kwiatowej 23 w Lublinie. W skład lokalu wchodzą: - dwa ustawne pokoje, - oddzielna kuchni...

  • Mieszkanie Lublin Czuby - Górki, Nadbystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czuby - Górki, Nadbystrzycka

    Lublin

    • 659 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego, słonecznego, 3-pokojowego, dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Czuby Poł...