• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lublin

(164)
  • Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka

    Lublin

    • 855 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO I ul. Jezuicka Lublin I 48 m I 2 pokoje I Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy I BRAMA KRAKOWSKA 50 m I Airbnb I Booking I WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY I PARKING I klucze O...

  • MIeszkanie, Lublin, 45,4m2, 2 piętro, 2 pok

    Lublin » Czuby Południowe

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, Lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2Opis mieszkania: - piętro 2/4- powierzchnia mieszkania: 45,4 m2- salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2- łazienka i oddzielne...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Wieniawiea tuż przy Parku Saskim. 5 minut spacerkiem do KUL. Ul. Przy Stawię. Do mieszkania dostępne jest miejsce parkingowe za szlabanem na pilota...

  • Mieszkanie (55 m2) w znakomitej lokalizacji - LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina – na LSM-ie. Mamy tu wszystko w zasięgu ręki! LSM to...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Lublina tuż przy parku Saskim 5 minut spacerem do KUL Mieszkanie ma nieprzechodnie pokoje ,większy pokój z balkonem,oddzielna duża kuchni...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 418 592 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje z ogródkiem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 447 407 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 2 pokoje z balkonem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 537 408 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 49,76 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesna inwestycja blisko natury. * Powier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Felin
    Mieszkanie Lublin Felin

    Lublin

    • 429 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - ul. Królowej Jadwigi, Felin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na spokojnym i dobrze skomunikowanym osied...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 928 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 41,77 m2, 1 piętro Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,77 m2...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 440 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 41,57 m2, parter Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57 m2 L...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 422 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe z aneksem kuchenny, pow. 39,50 m2, parter Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,50 m2 D...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 530 636 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie z balkonem, 2-pokojowe, pow. 50,06 m2 Wrotków, Lublin Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 50,06 m2 Piętro: parter Liczba poko...

  • Wynajmę mieszkanie w lublinie
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie w lublinie

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie Czuby - Weglinek Blisko przystanki , sklepy , dobry dojazd do centrum. Mieszkanie umeblowane . Do wynajęcia pd zaraz . Opłaty plus czynsz plus de...

  • Lublin - centrum miasta - 2 pokoje.

    Lublin » Stare Miasto » ul. Cicha

    • 489 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare Miasto...

  • Kalinowszczyzna - przytulne M2

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 365 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena!Opis mieszkania: -...

  • Przytulne 2 pokojowe, niski czynsz, dla singla/ki.

    Lublin » Czuby Południowe » skwer Matki Teresy z Kalkuty

    • 375 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY ***...

  • 2 pokoje do zamieszkania
    1 / 15
    2 pokoje do zamieszkania

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania usytuowanego w Świdniku. Mieszkanie jest, gotowe do zamieszkania wraz z częścią wyposażenia , wyposażenie dotyczy kuchni Mieszkani...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Lublinie przy ul. Zana 10: - piętro 1/10 - w wieżowcu znajdują się 2 windy - mieszkanie w stanie do remontu - pełna własność z księgą wieczystą - powierzchni...

  • 2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin
    1 / 9
    2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin

    Lublin

    • 519 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ogłoszenie prywatne bez prowizji Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,84 m², położone na parterze niskiego bloku z 2021 roku, w dynamicznie roz...