• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Lublin

(21)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym  w  ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon  - sy...

  • Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u
    Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u

    Lublin

    • 453 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni...

  • Lublin - Czechów - 46m2 - Super cena!!!!

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Paderewskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalziacji w cenie, która naprawdę ma sens???Ta...

  • Mieszkanie 2 pokoje 52m2 os. Ruta, Czuby Północne

    Lublin » ul. Broniewskiego

    • 450 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 52 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU RUTA, CZUBY PÓŁNOCNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ODZIELNĄ KUCHNIĄ I SPIŻARNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA - CZĘŚĆ WSPÓLNAMIESZAKNIE NA 2 KONDYG...

  • Mieszkanie 2 pok. 2 piętro, parking, niski czynsz.

    Lublin » Dziesiąta

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m² zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910. Mieszkan...

  • Mieszkanie z potencjałem, 1 piętro do remontu.

    Lublin » Rury » ul. Krasińskiego

    • 450 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **Lublin - RURY/LSM (ul. Krasińskiego)Polecam do zakupu atrakcy...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera
    Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł   Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,...

  • 3 pokoje – ul. Wschodnia, Serce Lublina

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 Pokoje z panoramą i potencjałem – ul. Wschodnia, Serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin, Edwarda Dembowskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, Edwarda Dembowskiego

    Lublin

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta sprzedaży przestronnego mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie zlokalizowanego w popularnej dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie przy ulicy Dębowskiego - blisko Un...

  • Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu
    1 / 5
    Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu

    Lublin

    • 180 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam 2 mieszkania w kamienicy do remontu po 35 m każde.W każdym mieszkaniu jest 2 pokoje, kuchnia i wc, woda, i instalacja elektryczna. oraz 2 mieszkania z 2 pokojami z możliw...

  • Kalinowszczyzna - przytulne M2

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 365 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena!Opis mieszkania: -...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Lublinie przy ul. Zana 10: - piętro 1/10 - w wieżowcu znajdują się 2 windy - mieszkanie w stanie do remontu - pełna własność z księgą wieczystą - powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa

    Lublin

    • 790 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 położone w Lublinie przy ul. Sikorskiego 1 (Wieniawa). Mieszkanie jest w stanie do remontu. Idealne zarówno dla rodziny...

  • 1 / 3
    Czechów - kawalerka 36m2

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Poturzyńska

    • 375 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    M1 blisko akademii medycznej. Czechów, ul. PoturzyńskaNISKI CZYNSZ, BRAK PIECYKA GAZOWEGO.Możliwość dokupienia garażu w sąsiednim bloku.Opis mieszkania: - piętro: 6/11- powierzchni...

  • 1 / 2
    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 64 m2

    Lublin » ul. Skrzetuskiego

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4- powierzchnia mieszkania: 66 m2- salon z aneksem kuchennym ok 39 m2,- pokój ok 21 m2, wysokośc...

  • Mieszkanie 60,5 m² 2 pokoje Śródmieście

    Lublin » ul. Probostwo

    • 549 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m², 2 pokoje, Śródmieście, LublinNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,...

  • Mieszkanie 62,2 m2, 3 pokoje, LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokojeOpis mieszkania:- piętro: 1/4- powierzchnia mieszkania: 62.2 m2- ogrzewanie miejskie- ciepła woda z piecyka gazowego- kuchnia...

  • Lublin - 2 pokoje blisko Uniwersytety Medycznego

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 370 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 10/10- powierzchnia mieszkania:...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 259 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertę sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym 1973 roku w dzielnicy dziesiąta przy ul. Herberta.Nieruchomość o...