• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Lublin

(23)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Głęboka

    Lublin

    • 775 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,11m2 na parterze / z IV w kameralnym budynku z 2000 r. w Lublinie, ul. Głęboka. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny o pow...

  • Mieszkanie 2 pok. 2 piętro, parking, niski czynsz.

    Lublin » Dziesiąta

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m² zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910. Mieszkan...

  • Wallenroda, Mieszkanie po remoncie + balkon
    1 / 8
    Wallenroda, Mieszkanie po remoncie + balkon

    Lublin

    • 618 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL....

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego

    Lublin

    • 844 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2  na III i IV piętrze / z IV...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta,
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta,

    Lublin

    • 739 900 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, Dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wsz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 358 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 36 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 537 300 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}
    1 / 16
    wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie przy ul Gospodarczej {Tatary}. Mieszkanie po remoncie , nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja: 5 minut od przystanku gdz...

  • Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20
    1 / 11
    Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20

    Lublin

    • 1 440 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka do wynajęcia po remoncie blisko KUL,UMCS,Uniwersytet Przyrodniczy,LO IM,Stanisława Staszica Wolne od zaraz.W pobliżu Plaza, Biedronka,Stokrotka,park,Teatr,Filharmonia,Ośr...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...

  • Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka

    Lublin

    • 855 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO I ul. Jezuicka Lublin I 48 m I 2 pokoje I Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy I BRAMA KRAKOWSKA 50 m I Airbnb I Booking I WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY I PARKING I klucze O...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 579 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r....

  • Mieszkanie w centrum Lublina, ul Lipowa

    Lublin

    • 509 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŁAZIENKA ŚWIEŻO PO REMONCIE: Nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowaOddzielne WC RESZTA MIESZKANIA:Drewniany parkiet na podłogach (klimat!)Okna plastikowe (cicho i ci...

  • sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna
    1 / 13
    sprzedam mieszkanie 47m ul Okrzei parter oferta prywatna

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    sprzedam bardzo ładne mieszkanie po remoncie na parterze w bloku 4 piętra przy ul Okrzei 4 mieszkanie ciepłe ciche w bardzo dobrej lokalizacji dużo zieleni wszędzie blisko mieszka...

  • Sławinek - gotowe do wejścia M3

    Lublin » Sławinek » ul. Kolorowa

    • 668 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -PO REMONCIE! Ogromna Łazienka3 pokoje - ul. Kolorowa.Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych.Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą.Świet...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul. Modra

    Lublin » Dziesiąta » ul. Modra

    • 566 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,55m2 wraz z lokalem usługowym o powierzchni 52,35m2.Oferta dostępna za pośrednictwem biura AMFuture!Mieszkanie:Mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie Lublin Tatary ul.

    Lublin » Tatary

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 35,2m2.Mieszkanie znajduje się na parterze, przy ul. Przyjaźni w Lublinie.Nieruchomość składa się z:- pokoju,...