• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Lublin

(37)
  • Mieszkanie Lublin Wrotków,
    Mieszkanie Lublin Wrotków,

    Lublin

    • 524 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości  4-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68...

  • Mieszkanie Lublin Czechów,
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów,

    Lublin

    • 539 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,20m2 na VIII piętrze z X w bloku z 1977 r. - Czechów, ul. Konc...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego
    Mieszkanie Lublin Lsm, Bolesława Śmiałego

    Lublin

    • 844 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2  na III i IV piętrze / z IV...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta,
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta,

    Lublin

    • 739 900 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, Dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wsz...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 720 217 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 735 090 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7
    1 / 16
    Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7

    Lublin

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowy - ekskluzywny, przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 66 m², położony na parterze nowo wybudowanego budynku na osiedlu przy zabytkowej ulicy w śc...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie na LSM
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie na LSM

    Lublin

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji (w pobliżu ronda ulicy Zana i Filaretów). Posiada układ rozkładowy. Łazienka i toaleta osobno. Stan podłóg bardzo dobry: w pokojach - mo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska

    Lublin

    • 768 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje miejsce dla rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie było przez lata zadbanym domem jednej rodziny...

  • Mieszkanie Lublin, Tomasza Zana
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin, Tomasza Zana

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Poszukujesz na wynajem przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na czterech osobnych sypialniach? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam na prezentację 5 pokojoweg...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • 4-POKOJOWE MIESZKANIE
    1 / 11
    4-POKOJOWE MIESZKANIE

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie 58 m przy ulicy Nałkowskich idealne dla studentów. Blisko osiedlowy pasaż handlowy, przystanek autobusowy, Stokrotka, Biedronka, Lidl, oraz centrum handlowe:...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej....

  • Mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji Wrotkowa
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji Wrotkowa

    Lublin

    • 808 165 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 - pokojowe mieszkanie | Zemborzycka | Lublin | 68,78 m2 | 5 piętro | Nowa inwestycja -JUŻ W BUDOWIE Lokalizacja : ul. Zemborzycka, Lublin Metraż: 68,78m2 ~ skontaktuj się aby sp...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 610 972 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, 66,41m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 66,41m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 809 424 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64.24 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna
    1 / 16
    Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie 94 m2 ul. Pogodna

    Lublin

    • 779 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie 94 m² z antresolą – ul. Pogodna, Bronowice, Lublin. Mieszkanie położone jest przy ul. Pogodnej w dzielnicy Bronowice w Lublinie...

  • Lublin-4pokoje-NOWA CENA!!!!

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Tumidajskiego

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Lublin - 4 pokoje - 63m2 - KalinowszczyznaZadbane mieszkanie w niskim budownictwie.Dostępne tylko w naszym biurze!!!!!Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Po...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...