• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Lublin

(59)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Północna

    Lublin

    • 1 099 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej części miasta? Mam coś dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najbardziej poszukiwanych lokaliza...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, Lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m², położonego na 3 pięt...

  • Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9
    Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i pojemną garderobą przy ul. Dziewanny 9 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane...

  • Lublin - Czechów - 46m2 - Super cena!!!!

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Paderewskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalziacji w cenie, która naprawdę ma sens???Ta...

  • Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje z ogrodem 18 m² Węglin

    Lublin

    • 610 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta,
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta,

    Lublin

    • 739 900 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Mickiewicza - Lublin, Dziesiąta Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort, przestrzeń i wsz...

  • Nowoczesne mieszkanie 38m2 Bronowice 2pokoj Lublin

    Lublin » ul. Droga Męczenników Majdanka

    • 470 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 38 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU BRONOWICEWSZYSTKIE MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA, GAZ )MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYMDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA...

  • 3 pokoje – ul. Wschodnia, Serce Lublina

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 Pokoje z panoramą i potencjałem – ul. Wschodnia, Serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska
    1 / 11
    3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone w nowoczesnej inwestycji "Nowa Nałęczowska" przy ul. Nałęczowskiej 20 w Lublinie. Lokal usytuowany jest w now...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 190 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2 pokoje na 4. piętrze Widok i standard Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry oferty: Lokalizacja: Lublin, Wrotków (południowa część miasta). Powierzchnia użytkowa: 35,64 m2...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki

    Lublin

    • 417 452 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA Tel: [tel] E-mail: @ Dwa pokoje z balkonem | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M35, piętro trzecie, klatka II Na sprzedaż nowe, funkcjona...

  • Mieszkanie Lublin Czechów
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów

    Lublin

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standa...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na I pię...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 698 389 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65,27m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 535 459 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 41,89 m2, 2 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 499 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro