• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zamość

(34)
  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 545 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 14
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Kilińskiego w Zamościu. W celu zapisania się na dzień pokazowy prosimy o skorzystanie...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu. Lokal znajduje się w ocieplony...

  • Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2
    1 / 16
    Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona, w b...

  • Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.
    1 / 12
    Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.

    Zamość

    • 310 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w 8-piętrowym budynku, z dużym (7 m2) balkonem typu loggia. Pomieszczenia: dwa pokoje (21 i 14,5m2) , kuchnia, łazienka z wc,...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 278 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej
    1 / 7
    Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej

    Zamość

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia ustawna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej. Mieszkanie jest funkcjonalne i gotowe do...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zamość Planty
    1 / 12
    Mieszkanie Zamość Planty

    Zamość

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Planty w Zamościu. Zapytania odnośnie nieruchomości prosimy kierować poprzez...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 13
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,4 m, położonego na cenionym Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. W ce...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 599 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni 93 m, położonego w Zamościu w spokojnej i kameralnej częś...

  • Mieszkanie na wynajem 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem 2 pokoje

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – os. Peowiaków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Peowiaków, w świetnej lokalizacji – wszędzie blisko. Mieszkanie składa...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis

    Zamość

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lege Artis. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne. częściowo umeblowane, z dwoma dużymi balkonami. Znajduje się na 2 piętrze w...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,

    Zamość

    • 478 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon (13 m2 ), połączony...

  • Mieszkanie własnościowe M4
    1 / 3
    Mieszkanie własnościowe M4

    Zamość

    • 388 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż: mieszkanie własnościowe M4, zlokalizowane na osiedlu Elizy Orzeszkowej przy ul. Oboźna 3 w centrum Zamościa. Odrębna nieruchomość - KW. Całkowita powierzchnia użytkowa...

  • mieszkanie wynajmę centruum
    1 / 4
    mieszkanie wynajmę centruum

    Zamość

    • 1 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    samodzielne mieszkanie wynajmę jednej osobie całe mieszkanie 1400 bez opłat 3 pierwsze miesiące lub 1200 jednej osobie plus opłaty licznikowe -bez czynszowe lub 1300 całe m...