• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Samoklęski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jarosławiec

(1)
  • Sprzedam dom

    Jarosławiec

    • 930 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam komfortowy dom gotowy do zamieszkania. Zamieszkały od stycznia 2020r. Powierzchnia użytkowa 160mkw, całkowita 276. Dom położony w Jarosławcu 4km od Zamościa. Dom mur...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa
    1 / 4
    Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa

    Łabunie

    • 105 000 zł cena
    • 7 726 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka rolno-budowlana o nr. ewidencyjnym 36/3 o powierzchni 0.7726 ha, położona przy ul. Lipowej 45 w Łabuniach, ok. 10 km od granicy m. Zamość. Nieruchomość znajduje...

  • Kawalerka na parterze w centrum Zamościa

    Zamość

    • 250 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    SPRZEDAM!!! - kawalerka na parterze przy ul. Peowiaków w samym centrum Zamościa o powierzchni 33,30 m2 po generalnym remoncie wykonanym na potrzeby własne. Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio
    1 / 3
    Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio

    Zamość

    • 200 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,2m2, położone przy ul. Redutowej, na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie jest do remontu.do mieszkanie przynależy piwnica Blok znaj...

  • Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 w dzielnicy Osiedle Orzeszkowej w Zamościu. Mieszkanie składa się z salonu...

  • 3-pokojowe mieszkanie, I piętro. Działka 552m2.
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie, I piętro. Działka 552m2.

    Zamość

    • 360 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie pośrednika PŁACI WŁAŚCICIEL. 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze i działka budowlana o pow. 552 m2 Zamość, ul. Lipska 34-36 *Lokalizacj...

  • Sprzedam piękny dom jednorodzinny, gotowy do użytku

    Łapiguz

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, znajdujący w miejscowości podmiejskiej Łapiguz, oddalonej ok. 4 km od granic miasta Zamość, usytuowany na działce o pow...

  • Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamośc...

    Zamość

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamościu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, ciepłego i przestronnego mieszkania na jedenastym piętrze wież...

  • Pniówek Działka budowlana możliwość podziału
    1 / 3
    Pniówek Działka budowlana możliwość podziału

    Pniówek

    • 168 000 zł cena
    • 1 878 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bez pośredników budowlana położona w Pniówku Kolonia Górna o powierzchni 0,1878h prawie 19 arów. Możliwość podzielenia tej działki na dwie będą wtedy po prawie 9,40 ara. Ce...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 395 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sitno

    • 25 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamość

    • 390 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Działki budowlane w Sitnie
    1 / 15
    Działki budowlane w Sitnie

    Sitno

    • 140 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu sąsiadujących ze sobą działek położonych w Sitnie: Nr 591/2 powierzchnia 0,1347 ha - cena:140 000 zł; Nr 591/3 powierzchnia 0,1347 ha - cena:140 0...

  • Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa
    1 / 12
    Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa

    Pniówek

    • 50 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ! WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy ! działki w terenach podmiejskich tylko 2,5 km od Zamościa Pniówek, działki Lokalizacja Pniówek miejscowość podmiejska we wschodniej c...

  • Działki budowlane Łapiguz
    1 / 10
    Działki budowlane Łapiguz

    Łapiguz

    • 129 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich, tylko 1 km od Zamościa Łapiguz, działki nr: 87/18, 87/20, 87/21, 87/22, 87/23 i 87/25 i 87/26 Lokalizac...

  • Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.
    1 / 16
    Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.

    Kalinowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego. Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem usytuowany w Kalinowicach....

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • Działki budowlane w Sitno
    1 / 7
    Działki budowlane w Sitno

    Sitno

    • 150 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki budowlane w podziale działki głównej o nr 591 z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej na działce został ustalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego d...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Dom sprzedaż
    1 / 13
    Dom sprzedaż

    Szopinek

    • 1 599 999 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na sprzedaż Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący, parterowy dom usytuowany w spokojnej miejscowości Szopinek-3km od granicy miasta Zamość. Nieruchomość została wybudowana w 20...

  • Mieszkanie na wynajem 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem 2 pokoje

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – os. Peowiaków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Peowiaków, w świetnej lokalizacji – wszędzie blisko. Mieszkanie składa...

  • Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie
    1 / 3
    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 51 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha Wólka Łabuńska, gm. Łabunie, bardzo ciekawy drzewostan, od ponad 30 lat las nie był wycinany.

  • Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie
    1 / 3
    Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie

    Wólka Łabuńska

    • 55 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne nr 1548 i 1549 na Zamojszczyźnie, same drzewa 29 arów, Działki dobrze widoczne na geoportalu gov.pl położone obok siebie w pobliżu miejscowości Krzywystok, K...

  • wynajmę trzypokojowe ul. BMC 4
    wynajmę trzypokojowe ul. BMC 4

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 3 trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 4 Mieszkanie w przeciętnym stanie, po częściowym remoncie za niew...

  • SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU
    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu 55m2+balkon +piwnica. Zlokalizowane na zielonym osiedlu przy ul Oboźnej 9 Trzecie piętro ,trzecia klatka od uliczki dojazdowej Proponowa...

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie
    1 / 15
    Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy Wólki Łabuńskiej, gmina Łabunie, zaledwie 10 km od Zamościa. Biuro Nieruchomości DOMOVIA prezentuje idealne miejsce...

  • Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej
    1 / 7
    Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej

    Zamość

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia ustawna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej. Mieszkanie jest funkcjonalne i gotowe do...

  • Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa
    1 / 16
    Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa

    Pniówek

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Pniówku 3 km od Zamościa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla ty...