• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poczesna
  • Czernina
  • Jęczydół
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krasnobród

(8)
  • Dom Krasnobród
    1 / 15
    Dom Krasnobród

    Krasnobród

    • 369 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Domovia zaprasza do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego w malowniczym Krasnobrodzie. W celu zapisania się nadzień pokazowy prosimy o k...

  • Las na Roztoczu Krasnobród
    1 / 3
    Las na Roztoczu Krasnobród

    Krasnobród

    • 20 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2242 podklasztor pow. użytku ha 0.40

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 30 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52

  • Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu
    1 / 16
    Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu

    Krasnobród

    • 790 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy MEGA OBNIŻKA aż o 40 000 zł!! jednorodzinny dom z 2019r na Roztoczu przy lesie i blisko rzeki Wieprz Nowa Wieś 1A / koło Krasnobrodu...

  • działka leśna Krasnobród
    1 / 3
    działka leśna Krasnobród

    Krasnobród

    • 11 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 poklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 10 686 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI, ROZTOCZE, KRASNOBRÓD,...

    Krasnobród

    • 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI NA ROZTOCZU Zapraszamy do wypoczynku w nowym (wybudowany w 2021) całorocznym domku z kominkiem SOSENKA HUTKI, który położony jest w sa...

  • 3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 50 000 zł cena
    • 100 981 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52 nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781 nr działki 2242 podklasztor...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa
    1 / 4
    Działka budowlano - rolna w m. Łabunie k. Zamościa

    Łabunie

    • 105 000 zł cena
    • 7 726 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka rolno-budowlana o nr. ewidencyjnym 36/3 o powierzchni 0.7726 ha, położona przy ul. Lipowej 45 w Łabuniach, ok. 10 km od granicy m. Zamość. Nieruchomość znajduje...

  • Dom z budynkami gospodarczymi (siedlisko)

    Dzierążnia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam bezpośrednio (bez opłat dodatkowych dla agencji nieruchomości) siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi murowanymi. Dom o pow. ok.120 m2 z 4 dużymi słonecznymi pokojami...

  • Kawalerka na parterze w centrum Zamościa

    Zamość

    • 250 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    SPRZEDAM!!! - kawalerka na parterze przy ul. Peowiaków w samym centrum Zamościa o powierzchni 33,30 m2 po generalnym remoncie wykonanym na potrzeby własne. Mieszkanie składa się...

  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • 3 działki Płoskie
    1 / 13
    3 działki Płoskie

    Płoskie

    • 90 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy działki w terenach podmiejskich tylko 3 km od Zamościa, Płoskie, działki nr: 167/20, 167/21 i 167/22 *Lokalizacja* Miejscowość podmie...

  • 1 / 3
    Działka na Roztoczu w zacisznej, malowniczej okolicy

    Lipsko-Polesie

    • 357 000 zł cena
    • 14 278 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio. Malowniczo położona działka w spokojnej okolicy, przylegająca do kompleksu leśnego ?? (lasy prywatne i państwowe). Działka położona w miejscowości Lipsko-...

  • Pniówek Działka budowlana możliwość podziału
    1 / 3
    Pniówek Działka budowlana możliwość podziału

    Pniówek

    • 168 000 zł cena
    • 1 878 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka bez pośredników budowlana położona w Pniówku Kolonia Górna o powierzchni 0,1878h prawie 19 arów. Możliwość podzielenia tej działki na dwie będą wtedy po prawie 9,40 ara. Ce...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Jacnia

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamość

    • 390 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego
    1 / 16
    Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego

    Wychody

    • 150 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2 Lokalizacja Roztocze i otulina Roztocz...

  • Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,
    Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,

    Suchowola-Kolonia

    • 198 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej na Roztoczu w Suchowoli gmina Adamów. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, konstrukcji murowanej o...

  • Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa
    1 / 12
    Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa

    Pniówek

    • 50 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ! WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy ! działki w terenach podmiejskich tylko 2,5 km od Zamościa Pniówek, działki Lokalizacja Pniówek miejscowość podmiejska we wschodniej c...

  • Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka
    1 / 16
    Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka

    Tarnawatka

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości usytuowanej w otulinie kompeksu leśnego i stawu. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,80 m2 usytuo...

  • Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.
    1 / 16
    Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.

    Kalinowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego. Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem usytuowany w Kalinowicach....

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec
    1 / 16
    Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec

    Susiec

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy na Roztoczu urocze siedlisko wiejskie 0,1971 ha z murowanym domem Maziły 17, gmina Susiec Lokalizacja Mała miejscowość wiejska i urokl...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu
    1 / 5
    Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu

    Bliżów

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w dobrym stanie w Adamowie k/Krasnobrodu. W pobliżu sklepy , Przychodnia , Apteka , skład budowlany, stolarz , stacja paliw , przystanek autobusowy. Cena do...

  • Mieszkanie na wynajem 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem 2 pokoje

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – os. Peowiaków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Peowiaków, w świetnej lokalizacji – wszędzie blisko. Mieszkanie składa...

  • Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie
    1 / 3
    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 51 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha Wólka Łabuńska, gm. Łabunie, bardzo ciekawy drzewostan, od ponad 30 lat las nie był wycinany.

  • Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie
    1 / 3
    Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie

    Wólka Łabuńska

    • 55 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne nr 1548 i 1549 na Zamojszczyźnie, same drzewa 29 arów, Działki dobrze widoczne na geoportalu gov.pl położone obok siebie w pobliżu miejscowości Krzywystok, K...

  • wynajmę trzypokojowe ul. BMC 4
    wynajmę trzypokojowe ul. BMC 4

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 3 trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 4 Mieszkanie w przeciętnym stanie, po częściowym remoncie za niew...

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie
    1 / 15
    Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy Wólki Łabuńskiej, gmina Łabunie, zaledwie 10 km od Zamościa. Biuro Nieruchomości DOMOVIA prezentuje idealne miejsce...

  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Działka budowlana Zamość
    1 / 8
    Działka budowlana Zamość

    Płoskie

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzech działek gruntu położonych w miejscowości Płoskie, w gminie Zamość, w bliskiej odległości od miasta Zamość. Nierucho...

  • Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa
    1 / 16
    Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa

    Pniówek

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Pniówku 3 km od Zamościa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla ty...

  • Dom Szewnia Dolna gm. Adamów
    1 / 14
    Dom Szewnia Dolna gm. Adamów

    Szewnia Dolna

    • 160 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie Adamów. Loka...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,
    1 / 12
    DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,

    Jacnia

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych w Jacni, gmina Adamów: Powierzchnia łączna działek: 0,2539 ha. Klasy bonitacyjne gruntów: RV, ŁII, ŁIV Nr-y ewidencyjne działek: 1523,...

  • Przetarg - kompleks ośrodka wypoczynkowego

    Susiec » ul. Polna

    • 1 421 000 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż zabudowanej nieruchomości Na podstawie art. 28 ust. 1 i ust. 2, art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 2, art. 40 ust. 1 pkt 1...