• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krasnobrodem

(89)
  • lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski
    lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 33 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam do wynajęcia lokal biurowo usługowy dowolna powierzchnia 16 , 32 lub 45 m2 Tomaszów Lubelski ulica Kościelna 18 cena...

  • Działka budowlana, media, dobry dojazd do Warszawy

    Zwierzyniec

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, po...

  • Przetarg - kompleks ośrodka wypoczynkowego

    Susiec » ul. Polna

    • 1 421 000 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż zabudowanej nieruchomości Na podstawie art. 28 ust. 1 i ust. 2, art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 2, art. 40 ust. 1 pkt 1...

  • Dom Zamość
    Dom Zamość

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zamościu, który daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej oraz zamieszkania. Więcej zdjęć przedstawianej...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 545 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...

  • Sprzedam
    1 / 12
    Sprzedam

    Zamość

    • 480 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom z dzialka 4ar

  • Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość
    1 / 3
    Sprzedam działkę Sitaniec-Wolica 11 ar gmina Zamość

    Zamość

    • 129 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Sitaniec-Wolica o pow. 11 ar jedna, gmina Zamość, blisko miasta, wytyczone są 3 takie działki, telefon [tel] Działka o powierzchni 11 ar o wymiarach 41,1x27,7 m,...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 14
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Kilińskiego w Zamościu. W celu zapisania się na dzień pokazowy prosimy o skorzystanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,
    1 / 12
    DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,

    Jacnia

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych w Jacni, gmina Adamów: Powierzchnia łączna działek: 0,2539 ha. Klasy bonitacyjne gruntów: RV, ŁII, ŁIV Nr-y ewidencyjne działek: 1523,...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu. Lokal znajduje się w ocieplony...

  • Działka Rod Zamość
    1 / 2
    Działka Rod Zamość

    Zamość

    • 18 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Działka ROD Ogród Działkowy przy ulicy Czesława Miłosza. Jeśli marzysz o kawałku miejsca do odpoczynku wśród zieleni: to miejsce jest z...

  • Dom Szewnia Dolna gm. Adamów
    1 / 14
    Dom Szewnia Dolna gm. Adamów

    Szewnia Dolna

    • 160 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie Adamów. Loka...

  • Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2
    1 / 16
    Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona, w b...

  • Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.
    1 / 12
    Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.

    Zamość

    • 310 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w 8-piętrowym budynku, z dużym (7 m2) balkonem typu loggia. Pomieszczenia: dwa pokoje (21 i 14,5m2) , kuchnia, łazienka z wc,...

  • Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa
    1 / 16
    Dom na wynajem, Pniówek k. Zamościa

    Pniówek

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Pniówku 3 km od Zamościa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla ty...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 278 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej
    1 / 7
    Kawalerka 30m² ul. Elizy Orzeszkowej

    Zamość

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia ustawna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzeszkowej. Mieszkanie jest funkcjonalne i gotowe do...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Mieszkanie Zamość Planty
    1 / 12
    Mieszkanie Zamość Planty

    Zamość

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Planty w Zamościu. Zapytania odnośnie nieruchomości prosimy kierować poprzez...

  • Działka budowlana Zamość
    1 / 8
    Działka budowlana Zamość

    Płoskie

    • 105 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzech działek gruntu położonych w miejscowości Płoskie, w gminie Zamość, w bliskiej odległości od miasta Zamość. Nierucho...