• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasnobród +20 km
  • Świętoszów
  • Kożuchów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krasnobrodem

(88)
  • Dochodowy biznes
    1 / 12
    Dochodowy biznes

    Zamość

    • 4 500 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt uslugowu o powierzchni 2000 m2, usytuowany na działce 4400 m2, parking na 50 aut, wszystkie media, ogrodzony , częściowo klimatyzowany, Powierzchnia parteru 1600, pow pięt...

  • Dom ze stawem karpiowym
    1 / 14
    Dom ze stawem karpiowym

    Józefów

    • 440 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Józefowie – przestrzeń dla rodziny i nie tylko Na sprzedaż oferujemy duży, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 200 m², położony na działce 10a. To miejs...

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • Sprzedam dom pilnie
    1 / 6
    Sprzedam dom pilnie

    Zamość

    • 330 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zamosciu

  • Mieszkanie własnościowe M4
    1 / 3
    Mieszkanie własnościowe M4

    Zamość

    • 388 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż: mieszkanie własnościowe M4, zlokalizowane na osiedlu Elizy Orzeszkowej przy ul. Oboźna 3 w centrum Zamościa. Odrębna nieruchomość - KW. Całkowita powierzchnia użytkowa...

  • Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany
    1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany

    Tomaszów Lubelski

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 68m2 dodatkowo piwnica i miejsce parkingowe , blok w centrum miasta na przeciw galeria,,Stokrotka,, dookoła jest szereg wielu sklepów czy też plac zabaw...

  • Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka
    1 / 16
    Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka

    Tarnawatka

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości usytuowanej w otulinie kompeksu leśnego i stawu. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,80 m2 usytuo...

  • Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska
    1 / 15
    Działka budowlana w Zamościu, ul. Myśliwska

    Zamość

    • 268 000 zł cena
    • 805 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 161/4 położonej w Zamościu, ul. Myśliwskiej. Powierzchnia działki: 805 m2. Działka ogrodzona. Wymiary: szerokość 23 m, długość 35 m....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.
    1 / 16
    Luksusowy dom w KALINOWICACH, Działka 0,10 ha.

    Kalinowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego domu jednorodzinnego. Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem usytuowany w Kalinowicach....

  • Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam
    1 / 7
    Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam

    Józefów

    • 269 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni mieszkalnej 112 m2 w miejscowości Siedliska. Sprzedawany wraz z działkami 1919/2, 1919/1, 1920/1 o powierzchni łącznej 33,32 ar a działka na której...

  • mieszkanie wynajmę centruum
    1 / 4
    mieszkanie wynajmę centruum

    Zamość

    • 1 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    samodzielne mieszkanie wynajmę jednej osobie całe mieszkanie 1400 bez opłat 3 pierwsze miesiące lub 1200 jednej osobie plus opłaty licznikowe -bez czynszowe lub 1300 całe m...

  • Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa
    1 / 12
    Działki Pniówek, 2,5 km od Zamościa

    Pniówek

    • 50 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ! WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy ! działki w terenach podmiejskich tylko 2,5 km od Zamościa Pniówek, działki Lokalizacja Pniówek miejscowość podmiejska we wschodniej c...

  • Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,
    Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,

    Suchowola-Kolonia

    • 198 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej na Roztoczu w Suchowoli gmina Adamów. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, konstrukcji murowanej o...

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego
    1 / 16
    Działka 8km od Zamościa, Wychody.Na Roztoczu. WZ dla każdego

    Wychody

    • 150 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2 Lokalizacja Roztocze i otulina Roztocz...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z piwnicą

    Tomaszów Lubelski

    • 30 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/41/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upad...

  • Zwierzyniec Roztocze woj.Lubelskie 2 domy 1.2mln.
    1 / 8
    Zwierzyniec Roztocze woj.Lubelskie 2 domy 1.2mln.

    Zwierzyniec

    • 1 200 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży 2 domy o pow.100m2 i 48m2 na działce 3038m2 położonych na przepięknym Roztoczu w gminie Zwierzyniec woj .Lubelskie w miejscowości Bogno. Działka posiada dostęp do rz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 368 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Działki rolne, Werbkowice
    1 / 16
    Działki rolne, Werbkowice

    Zamość

    • 65 000 zł cena
    • 9 650 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WSZYSTKIE nasze oferty są 0% dla Nabywcy! działki rolne w miejscowości gminnej przy ul. Mikołaja Reja i 3 Maja Werbkowice, działki nr: 1076/4; 1046, i 1042/3 Lokalizacja Miejscow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamość

    • 390 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości