• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Witków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Krasnobrodem

(88)
  • Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie
    1 / 15
    Dom Wólka Łabuńska gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 399 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej okolicy Wólki Łabuńskiej, gmina Łabunie, zaledwie 10 km od Zamościa. Biuro Nieruchomości DOMOVIA prezentuje idealne miejsce...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 13
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,4 m, położonego na cenionym Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. W ce...

  • Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z dopłatą
    1 / 4
    Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie z dopłatą

    Zamość

    • 595 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek mieszkalny kostka z dużą powierzchnią balkonów, dwie kondygnacje plus piwnica i strych. Pięć pokoi , dwie łazienki ,kuchnia. Umeblowane z wyposażeniem do zamieszkania. Wymi...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Mieszkanie 65m2 z garażem bezczynszowe
    1 / 2
    Mieszkanie 65m2 z garażem bezczynszowe

    Zamość

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam mieszkanie 65ma2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie wydzielone w budynku jednorodzinnym 2 pokoje kuchnia łazienka plus strych 81m2. Do zamieszkania.

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY/ ZAMIANA NA KAWALERKE
    SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY/ ZAMIANA NA KAWALERKE

    Zamość

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Mam na sprzedaż /zamiana na kawalerkę w Zamościu. Dom wolnostojący działka inwestycja mozna otworzyć jakąś działalności przy ulicy Młyńska 34 w centrum Zamościa więcej infor...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 599 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni 93 m, położonego w Zamościu w spokojnej i kameralnej częś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie
    1 / 3
    Działka leśna 29 arów - lasy łabuńskie

    Wólka Łabuńska

    • 55 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki leśne nr 1548 i 1549 na Zamojszczyźnie, same drzewa 29 arów, Działki dobrze widoczne na geoportalu gov.pl położone obok siebie w pobliżu miejscowości Krzywystok, K...

  • Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie
    1 / 3
    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha gm. Łabunie

    Wólka Łabuńska

    • 51 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Stary Las bukowo-grabowo-dębowy o pow. 1,13ha Wólka Łabuńska, gm. Łabunie, bardzo ciekawy drzewostan, od ponad 30 lat las nie był wycinany.

  • Mieszkanie na wynajem 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem 2 pokoje

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – os. Peowiaków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Peowiaków, w świetnej lokalizacji – wszędzie blisko. Mieszkanie składa...

  • Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza
    1 / 12
    Działka budowlana w Zamościu, ul.Rolnicza

    Zamość

    • 200 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki budowlanej nr 40/6 położonej w Zamościu, ul. Rolniczej Powierzchnia działki: 750 m2. Przybliżone wymiary: szerokość 21 m, długość 36 m. Dojazd do d...

  • Działka budowlana w Zamościu, piękna okolica 2 km do Starówk
    1 / 3
    Działka budowlana w Zamościu, piękna okolica 2 km do Starówk

    Zamość

    • 870 500 zł cena
    • 3 414 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka w malowniczej części Zamościa. Zaledwie 2km od Starówki. Położona przy ul. Włościańskiej. Z bezpośrednim dostępem do rzeczki Topornicy. *Nie jest to teren zalew...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis

    Zamość

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lege Artis. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne. częściowo umeblowane, z dwoma dużymi balkonami. Znajduje się na 2 piętrze w...

  • Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu
    1 / 5
    Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu

    Bliżów

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w dobrym stanie w Adamowie k/Krasnobrodu. W pobliżu sklepy , Przychodnia , Apteka , skład budowlany, stolarz , stacja paliw , przystanek autobusowy. Cena do...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,

    Zamość

    • 478 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon (13 m2 ), połączony...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Zamość

    • 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w Zamosciu w centrum przy ul partyzantow lub zamienię na mieszkanie w bloku

  • Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec
    1 / 16
    Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec

    Susiec

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy na Roztoczu urocze siedlisko wiejskie 0,1971 ha z murowanym domem Maziły 17, gmina Susiec Lokalizacja Mała miejscowość wiejska i urokl...