• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Narol
  • Oleszyce
  • Lednica Górna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Huta Szumy

(1)
  • 1 / 2
    Działka Huta Szumy ul.

    Huta Szumy

    • 210 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo,pragnę zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w niesamowicie urokliwej i malowniczej okolicy Roztocza zaledwie 800 metrów od głównego parkin...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana- "Sosnowe zacisze", Tomaszów Lubelski.

    Tomaszów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję działki budowlane (ok.3000 m^2), na prężnie rozwijającym się osiedlu "Sosnowe Zacisze" (Łaszczówka-Kolonia 22), jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji, obr...

  • DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI, ROZTOCZE, KRASNOBRÓD,...

    Krasnobród

    • 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI NA ROZTOCZU Zapraszamy do wypoczynku w nowym (wybudowany w 2021) całorocznym domku z kominkiem SOSENKA HUTKI, który położony jest w sa...

  • Okazja -sprzedam działke - łąkę w dobrym położeniu..

    Niemstów

    • 15 000 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr geodezyjny 515/2 { łąka} o powierzchni 0,4822 ha w lokalizacji gmina Cieszanów na terenie miejscowości przysiółka "Łęgowa" w terenie geodezyjny miejscowości Nie...

  • Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B Nieruchomość zlokalizowana na spokoj...

  • Sprzedam mieszkanie

    Narol

    • 200 000 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Narolu na osiedlu Jana III Sobieskiego. tel. [tel] W mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoju, piwnica(12m2),duży balkon. Powierzchnia użytkow...

  • Mieszkanie Cieszanów Stary Lubliniec

    Cieszanów

    • 210 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie bezczynszowe do kupienia od zaraz. Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 63 m2 w skład mieszkania wchodzi 3 pokoje kuchnia łazienka korytarz kotłow...

  • Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka
    Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka

    Cieszanów

    • 450 000 zł cena
    • 1 230 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom piętrowy z budynkiem gospodarczym, garażaem i z dużymi działakami na sprzedaż. Zapraszam po więcej informacji na tefefon. Ogłoszenie grzecznościowe.

  • Siedlisko/gospodarstwo rolne w strefie uzdrowiskowej
    1 / 7
    Siedlisko/gospodarstwo rolne w strefie uzdrowiskowej

    Nowe Brusno

    • 180 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamienię dom, cichy nocą, słoneczny w dzień. Dom, w którym może zamieszkać rodzina, starsze osoby, ktoś, kto tęskni za ogrodem i sąsiedzkim spokojem. Sąsiedzi blisko (kupujący boj...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z piwnicą

    Tomaszów Lubelski

    • 30 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/41/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upad...

  • Dom/dwa oddzielne mieszkania, pensjonat lub agroturystyka.
    1 / 16
    Dom/dwa oddzielne mieszkania, pensjonat lub agroturystyka.

    Nowe Brusno

    • 490 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Brusno Nowe, gmina Horyniec- Zdrój, która słynie z walorów leczniczych, sanatoria (leczące naturalnymi złożami borowiny oraz siarki...

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 10 686 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • Wynajmę

    Cieszanów

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Cieszanowie 50m2 (ścisłe centrum) dwa pokoje, kuchnia, łazienka.Mieszkanie posiada osobne wejście Cena wynajmu 1200zł(w tym ogrzewanie)+ media. Tel [tel]

  • Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam
    1 / 7
    Józefów Majdan Nepryski Siedliska działka z domem sprzedam

    Józefów

    • 269 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni mieszkalnej 112 m2 w miejscowości Siedliska. Sprzedawany wraz z działkami 1919/2, 1919/1, 1920/1 o powierzchni łącznej 33,32 ar a działka na której...

  • Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany
    1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany

    Tomaszów Lubelski

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 68m2 dodatkowo piwnica i miejsce parkingowe , blok w centrum miasta na przeciw galeria,,Stokrotka,, dookoła jest szereg wielu sklepów czy też plac zabaw...

  • działka leśna Krasnobród
    1 / 3
    działka leśna Krasnobród

    Krasnobród

    • 11 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 poklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • Sprzedam działkę z warunkami zabudowy
    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy

    Łaszczówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy (dom jednorodzinny)w Łaszczówce o powierzchni 2400m2 w okolicy domy jednorodzinne.Wiecej info priv

  • Dom ze stawem karpiowym
    1 / 14
    Dom ze stawem karpiowym

    Józefów

    • 440 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Józefowie – przestrzeń dla rodziny i nie tylko Na sprzedaż oferujemy duży, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 200 m², położony na działce 10a. To miejs...

  • 3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 50 000 zł cena
    • 100 981 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52 nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781 nr działki 2242 podklasztor...

  • Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec
    1 / 16
    Siedlisko na Roztoczu, gmina Susiec

    Susiec

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy na Roztoczu urocze siedlisko wiejskie 0,1971 ha z murowanym domem Maziły 17, gmina Susiec Lokalizacja Mała miejscowość wiejska i urokl...

  • Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu
    1 / 16
    Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu

    Krasnobród

    • 790 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy MEGA OBNIŻKA aż o 40 000 zł!! jednorodzinny dom z 2019r na Roztoczu przy lesie i blisko rzeki Wieprz Nowa Wieś 1A / koło Krasnobrodu...

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 30 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52

  • Las na Roztoczu Krasnobród
    1 / 3
    Las na Roztoczu Krasnobród

    Krasnobród

    • 20 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2242 podklasztor pow. użytku ha 0.40

  • Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |
    1 / 3
    Działka budowlana Cieszanów | 7,22 ar | media |

    Cieszanów

    • 45 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana | 7,22 ar | media | dojazd z 3 stron | Cieszanów W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Cieszanów ul....

  • Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy
    1 / 11
    Działka letniskowa Majdan Sopocki Pierwszy

    Majdan Sopocki Pierwszy

    • 125 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka letniskowa w miejscowości Majdan Sopocki Pierwszy, o powierzchni 3,15 ara. -Działka znajduje się na lekkim wzgórku jest uzbrojona w prąd i wodę, w pobliżu oko...

  • Dom Krasnobród
    1 / 15
    Dom Krasnobród

    Krasnobród

    • 369 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Domovia zaprasza do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego w malowniczym Krasnobrodzie. W celu zapisania się nadzień pokazowy prosimy o k...

  • Przetarg - kompleks ośrodka wypoczynkowego

    Susiec » ul. Polna

    • 1 421 000 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż zabudowanej nieruchomości Na podstawie art. 28 ust. 1 i ust. 2, art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 2, art. 40 ust. 1 pkt 1...

  • lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski
    lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 33 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam do wynajęcia lokal biurowo usługowy dowolna powierzchnia 16 , 32 lub 45 m2 Tomaszów Lubelski ulica Kościelna 18 cena...