mieszkanie na sprzedaż
28 lut 2022

Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

woj. Lubelskie pow. tomaszowski gm. tomaszowski
Odświeżone 4 lata temu, Poniedziałek, 28 luty 2022 20:17
245 000 zł 49 m2
245 000 zł 49 m2 5 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 49 m2
Cena za metr 5 000 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 4
ID oferty K20482409

Opis

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B

Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Skłodowskiej.
W bezpośrednim otoczeniu znajduje się głównie zabudowa domów jednorodzinnych. Położenie nieruchomości jest idealnym kompromisem dla osób które, wolą mieszkać w mieście i jednocześnie cenią sobie spokój. W okolicy znajduje się las, który może posłużyć do spacerów. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchmości znajduje się sklep spożywczy do codziennych zakupów. W odległości 500-700m znajdują się sklepy wielkometrażowe (biedronka, intermarche, bricomarche, lidl).

Mieszkanie składa się z:
- dużego pokoju dziennego z balkonem
- mniejszego pokoju, który może posłużyć jako sypialnia lub gabinet
- przestronnej kuchni
- łazienki
- przedpokoju, który łączy wszystkie pomieszczenia
- do mieszkania przynależy piwnica

Ekspozycja okien sprawia, że w pokojach i kuchni nie brakuje naturalnego światła. Blok jest docieplony, a osiedle jest bardzo dobrze utrzymane. Przy nieruchomości znajduje się wystarczająca liczba miejsc parkingowych.

Tel. Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 49 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Tomaszów Lubelski
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2022-02-28
  • Data aktualizacji: 2022-02-28
  • ID ogłoszenia: K20482409
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!