• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Zamość

(2)
  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 599 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni 93 m, położonego w Zamościu w spokojnej i kameralnej częś...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...