• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niedoradz
  • Jabłowo
  • Ligota Turawska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

(54)
  • Mieszkanie 49.4m2 - 3 pokoje - oś. Jagiellońskie
    1 / 13

    Nowe

    Mieszkanie 49.4m2 - 3 pokoje - oś. Jagiellońskie

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4  Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego...

  • Przytulne mieszkanie 47,70m2 w dobrej lokalizacji!
    1 / 15

    Nowe

    Przytulne mieszkanie 47,70m2 w dobrej lokalizacji!

    Biała Podlaska

    • 309 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 47,70 m² – wygodne, z doskonałą lokalizacją! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,70 m², położonego na trzecim piętrze...

  • #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2
    1 / 16
    #REZERWACJA# bezczynszowe, 2 poziomy z windą,110m2

    Biała Podlaska

    • 597 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    #REZERWACJA# Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytko...

  • 56,11 m² ,1 piętro, 3 pokoje,PILECKIEGO # Winda
    1 / 16
    56,11 m² ,1 piętro, 3 pokoje,PILECKIEGO # Winda

    Biała Podlaska

    • 435 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Królowej Jadwigi
    3 pokojowe mieszkanie przy ul.Królowej Jadwigi

    Biała Podlaska

    • 329 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Rezerwacja. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone  przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu...

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ  BIAŁA PODLASKA ULSIDORSKA
    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA ULSIDORSKA

    Biała Podlaska

    • 260 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał!  Biała Podlaska ul. Sido...

  • Eleganckie 3 pokoje | 58 m² | loggia | 2 piętro
    1 / 15
    Eleganckie 3 pokoje | 58 m² | loggia | 2 piętro

    Biała Podlaska

    • 420 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 58,4 m², położone przy ul. Lotniczej 1 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze kameralnego...

  • 2 Pokojowe mieszkanie na Terebelskiej
    1 / 12
    2 Pokojowe mieszkanie na Terebelskiej

    Biała Podlaska

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro

    Biała Podlaska

    • 500 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2, zlok...

  • w Białej Podlaskeij kawalerka na wynajem
    1 / 3
    w Białej Podlaskeij kawalerka na wynajem

    Biała Podlaska

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W Białeej Podlaskiej Kawalerka na wynajem za 800,00 zł plus opłaty 700,00zł razem 1500,00 zł Mieszkanie umeblowane wyposażone do zamieszkania tanio tel [tel]

  • Mieszkanie Kawalerka 38m2
    1 / 14
    Mieszkanie Kawalerka 38m2

    Biała Podlaska

    • 245 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę na Alejach Tysiąclecia 29 3 Piętro Po demolce do remontu generalnego .

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska » al. Tysiąclecia

    • 249 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 319 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 446 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 295 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 279 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości