• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Międzyrzec Podlaski

(9)
  • Malownicze działki budowlane !
    1 / 2
    Malownicze działki budowlane !

    Międzyrzec Podlaski

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż – Tuliłów, ul. Dalekie (gm. Międzyrzec Podlaski) Oferujemy 9 malowniczo położonych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Tuliłowa, w mie...

  • Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30
    Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30

    Międzyrzec Podlaski

    • 65 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 2,5 hektara Międzyrzec Podlaski przy ulicy Leśna i droga krajowa E30 wymiary działki nie są idealne jak na zdjęciu ale w przybliżeniu [url] do negocjacji

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyrzec Podlaski

    • 245 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 100 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 649 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 549 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 199 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Warszawska 49

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 800 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 6 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Rok budowy 2015 , Powierzchnia 262 m2, 2 kondygnacje , Powierzchnie mieszkalne z możliwością prowadzenia działalności. Działka 1100 m 2 -zadbany ogród.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam mieszkanie w bloku

    Międzyrzec Podlaski

    • 276 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, doskonała lokalizacja, atrakcyjny rozkład, dwie piwnice, duży balkon, blisko kąpielisko, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, bank,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę 11200 m2 w Zembrach koło Łukowa.

    Zembry

    • 195 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlana,inwestycyjna 1,12 ha w kształcie prostokąta przy drodze asfaltowej.W drodze: -prąd -światłowód -wodociąg -w perspektywie gaz Działka położona: -150 m szkoła...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zabłocie

    • 350 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drelów

    • 1 729 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kurów

    • 625 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Styrzyniec

    • 897 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Krzywośnity

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piękna, duża działka w spokojnej okolicy - Pólko

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka z doskonałym dojazdem do Lublina - wokół pola, łąki i bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowaNieruchomość w mało zabudowanym terenie pozwalająca na p...

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Turów

    • 365 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVEST Biuro Nieruchomości Zuzanna Sitarz
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE
    1 / 8
    NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE

    Kurów

    • 275 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku trzyk...

  • Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy
    1 / 8
    Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy

    Rzeczyca

    • 2 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu lasu, , blisko miasta ,rekuperacja,ogrzewanie propan,kocioł gazowy ACV od 3 lat,ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki Purmo,Hewalex solar woda 300 l, światłowód, moni...

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...

  • Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna
    1 / 5
    Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna

    Sycyna

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Sycyna, gmina Biała Podlaska, oddalony około 12km od Białej Podlaskiej. Dom piętrowy 140m2, piwnica pod całym domem. Piękna działka o powierzchni 8900...

  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Kąkolewnica

    • 75 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działkę budowlaną sprzedam ( nr działki 460/13) położona w Kąkolewnicy gm. Rudnik przeznaczoną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wielkość działki to 726 M2 . Działka ma...

  • 1 / 4
    Lokal Wólka Łózecka ul.

    Wólka Łózecka

    • 85 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu w malowniczej miejscowości  Wólka Łózecka, idealny dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy z bliskośc...

  • Dom Wólka Łózecka gm. Drelów
    1 / 2
    Dom Wólka Łózecka gm. Drelów

    Wólka Łózecka

    • 95 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu/ adaptacji w malowniczej miejscowości Wólka Łózecka, idealnej dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy...

  • Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki
    1 / 8
    Budynek z dużą działką 1502 m2 – Porosiuki

    Porosiuki

    • 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 81,34 m2, położony na działce 1502 m2 w miejscowości Porosiuki, w gminie Biała Podlaska. Nieruchomość pierwotnie została zaprojektowana...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow.0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów nr.działki 983.Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostała część czyli 0,44ha r...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem
    1 / 15
    Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem

    Krzymoszyce

    • 1 299 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Inwestycja kierowana jest do: - osób, które poszukują swojego miejsca w bliskim sąsi...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o numerze 983 i powierzchni 0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów. Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostałe 0,44ha rolna...

  • Dom Brzozowica Duża gm. Kąkolewnica Wschodnia
    Dom Brzozowica Duża gm. Kąkolewnica Wschodnia

    Brzozowica Duża

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z wieloma innymi zabudowaniami na działce o pow. ok. 2800 m w miejscowości Brzozowica Duża pod Trzebieszowem. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w otoczeniu natury, z...

  • Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego
    Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką...

  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...

  • Dom Kurów, Głowackiego
    Dom Kurów, Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom drewniany w centrum miasta Kurów, 14 km od Kazimierza Dolnego. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. S...