• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Kozodawska
  • Siedlce
  • Snopków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Wyczółki

(1)
  • Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa
    1 / 5
    Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa

    Wyczółki

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal znajduje się w miejscowości Wyczółki w odległości ok. 7 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa. W lokalu znajdował się sklep ogólnospożywczy, który kończy swoją działalność....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam garaż murowany w Siedlcach,

    Siedlce

    • 35 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 945 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaż murowany 18 m2 w Siedlcach na ul. Kleberga. Kontakt tel.[tel].

  • Posesja z zabudowaniami produkcyjno magazynowymi

    Dębowica

    • 7 500 000 zł cena
    • 2 757 m2 powierzchnia
    • 2 721 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 5.500 m2 z w pełni utwardzonym placem, zabudowana budynkami produkcyjnymi z pomieszczeniami biurowymi oraz halą magazynową o łącznej p...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Siedlce

    • 7 900 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal biurowo-handlowy zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Warszawskiej Główne atuty nieruchomości: • lokalizacja w ruchliwym miejscu • ogólnodostępne miejsca parkingowe...

  • Sprzedam wynajmę lokale w centrum Siedlec tanio! Okazja!
    1 / 8
    Sprzedam wynajmę lokale w centrum Siedlec tanio! Okazja!

    Siedlce

    • 4 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZPOŚREDNIO CENTRUM SIEDLEC ok. 1000m2 pow. biurowe i usługowo handlowe TANIO!! BEZPOŚREDNIO tel.:[tel] mail: amin @ sed.pl .com (adres bez spacji) BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM lub WYN...

  • Do wynajęcia lokal w centrum Siedlec
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal w centrum Siedlec

    Siedlce

    • 2 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowo-biurowy znajdujący się w Siedlcach przy ul. Józefa Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzc...

  • Lokal usługowo-handlowy
    1 / 2
    Lokal usługowo-handlowy

    Siemiatycze

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowy w Siemiatyczach. Posiadam na sprzedaż lokal usługowy w centrum osiedla mieszkaniowego 41m2. Budynek nadaje się pod biuro, sklep, lub działalność uslugową ty...

  • Lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce
    1 / 8
    Lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce

    Siedlce

    • 200 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce Elegancka przestrzeń z historią, potencjałem i gotowym zapleczem do prowadzenia własnego biznesu. W samym centrum Siedlec...

  • Lokal usługowy/ 200 m2 / Pułaskiego
    1 / 2
    Lokal usługowy/ 200 m2 / Pułaskiego

    Siedlce

    • 6 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem lokal usługowy o powierzchni 200 m2 mieszczący się w nowym budynku przy ul. Pułaskiego . Powierzchnia Open Space jest idealna do swobodnej komunikacji biurowej....

  • Lokal 100m2 , ul. 3 maja
    1 / 16
    Lokal 100m2 , ul. 3 maja

    Siedlce

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy lokal do wynajęcia przy ul. 3 maja w Siedlcach. Najważniejsze informacje: - Powierzchnia użytkowa: ok 100 m2 - Cena: 3000 zł - do negocjacji - Kaucja 3000 zł - Dodatkow...

  • Hala magazynowa 200 m2 działka 7000 m2 - Brzozów
    1 / 14
    Hala magazynowa 200 m2 działka 7000 m2 - Brzozów

    Siedlce

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Nieruchomość Magazynowo-Biurowa na Sprzedaż Blisko Siedlec! w miejscowości Brzozów-Kolonia  Cena : 590000zł Nieruchomość: Marzysz o idealnym miejscu na rozwinięcie swojeg...

  • Do wynajęcia lokal 20 m2 blisko centrum Siedlec
    1 / 3
    Do wynajęcia lokal 20 m2 blisko centrum Siedlec

    Siedlce

    • 650 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowy o powierzchni 17 m2 w Siedlcach przy ruchliwej ulicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze i doskonale nadaje się na biuro. Lokal jest dostępny od za...

  • Wynajmę lokal w centrum Siedlec
    1 / 15
    Wynajmę lokal w centrum Siedlec

    Siedlce

    • 9 600 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy – centrum Siedlec, ul. Młynarska  Cena najmu: 9 600 zł Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 240 m², położony w centrum Sied...

  • Do wynajęcia lokal usługowy / magazynowy – 220 m²
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal usługowy / magazynowy – 220 m²

    Siedlce

    • 4 400 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy lub magazynowy o powierzchni 220 m², zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 76. Powierzchnia idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, usł...

  • Elegancki Biurowiec 590 m2, Brzeska Siedlce
    1 / 15
    Elegancki Biurowiec 590 m2, Brzeska Siedlce

    Siedlce

    • 18 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość komercyjną o powierzchni użytkowej 590 m2, zlokalizowaną przy ul. Brzeskiej 95C w biznesowym sercu dzielnicy przemysłowej Siedlec. To bu...

  • Lokal  200m² Ujrzanów - nowoczesne I duży parking
    1 / 16
    Lokal 200m² Ujrzanów - nowoczesne I duży parking

    Ujrzanów

    • 6 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia świeżo wykończone biuro klasy A w nowym budynku, w miejscowości Ujrzanów 82A. Lokal nie był jeszcze nigdy wcześniej użytkowany. Lokal jest idealny dla firm ceniących k...

  • Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy

    Biała Podlaska

    • 1 410 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 5. . Lokal o powierzchni 47 m2 na I piętrze kamienicy z własnym wę...

  • Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy

    Biała Podlaska

    • 1 170 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 6. Lokal o powierzchni 39 m2 na I piętrze kamienicy z własnym węz...

  • Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy

    Biała Podlaska

    • 2 340 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 3. Lokal o powierzchni 78 m2 na I piętrze z własnym węzł...

  • lokal usługowy / magazynowy – 180 m² – Siedlce
    1 / 8
    lokal usługowy / magazynowy – 180 m² – Siedlce

    Siedlce

    • 3 780 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy lub magazynowy o powierzchni 180 m², zlokalizowany w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 76. Powierzchnia idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, usł...

  • Na sprzedaż: dochodowa nieruchomość biznesowa – Siemiatycze,
    1 / 13
    Na sprzedaż: dochodowa nieruchomość biznesowa – Siemiatycze,

    Siemiatycze

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca i dochodowa nieruchomość inwestycyjna położona na uboczu Siemiatycz, zaledwie 100 metrów od Parku Handlowego Topaz. Idealna...

  • Lokal Siedlce ul. J. Piłsudskiego

    Siedlce » ul. Piłsudskiego

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wizytówka Twojego Biznesu Czeka! Szukasz prestiżowego adresu w samym centrum z prywatnym parkingiem? Ten lokal o pow. 60 m2 to idealna przestrzeń, która od razu zbuduje zaufa...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 1 295 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja Komercyjna z Dodatkowym Potencjałem Mieszkalnym! Kupujesz nie tylko 195,53 m2 prestiżowej, dwupoziomowej powierzchni handlowo-usługowej w centrum Siedlec, ale także sa...

  • 1 / 3
    Lokal Siedlce ul. Brzeska

    Siedlce » ul. Brzeska

    • 2 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża przestrzeń w strategicznej lokalizacji dla Twojej firmy! Szukasz funkcjonalnego biura lub siedziby usługowej o powierzchni 125 m2 z własnym parkingiem? Lokal przy ul. Brzesk...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 550 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 22 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wszystkie pomieszczenia posiadają okabl...

  • Lokal Siedlce ul. J. Piłsudskiego

    Siedlce » ul. Piłsudskiego

    • 4 000 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja pasywna w sercu Siedlec! Dochodowy budynek komercyjny (850m2) w ścisłym centrum stabilne, długoterminowe umowy najmu do przejęcia. Gotowy, w pełni skomercjalizowany ob...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 650 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 25 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wejście do lokalu z wewnętrznego koryta...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 6 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stwórz flagowy punkt Twojej Marki! Prezentujemy dwupoziomowy lokal (parter + I piętro) o powierzchni 195,53 m2 w samym centrum Siedlec, przy ruchliwej ul. Piłsudskiego. To idealn...

  • Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji 10m2
    1 / 5
    Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji 10m2

    Biała Podlaska

    • 800 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 10 m², mieszczące się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Narutowicza 24 , Biała Podlaska– jednej z najbardziej ruchliwych ulic w mieście...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy – Siedlce, Starowiejska
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal użytkowy – Siedlce, Starowiejska

    Siedlce

    • 1 250 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal 339 m² z niskim czynszem – centrum Siedlec ul. Starowiejska 24 Na sprzedaż duży, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 339 m², położony w jednej z najlepszych...

  • Lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17
    1 / 16
    Lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17

    Siedlce

    • 1 800 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17, Siedlce, nowoczesny, w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 296,55 m², położony w znakomitej lokalizacji przy ul....