• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skórka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Siemiatycze

(6)
  • Na sprzedaż: dochodowa nieruchomość biznesowa – Siemiatycze,
    1 / 13
    Na sprzedaż: dochodowa nieruchomość biznesowa – Siemiatycze,

    Siemiatycze

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca i dochodowa nieruchomość inwestycyjna położona na uboczu Siemiatycz, zaledwie 100 metrów od Parku Handlowego Topaz. Idealna...

  • Sprzedam mieszkanie w Siemiatyczach
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w Siemiatyczach

    Siemiatycze

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z bardzo wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń w Siemiatyczach przy ul. Wysokiej. Trzy pokoje (duży salon i balkon), kuchnia, łazienka z wc, pomieszczenie na pralkę oraz...

  • Duże mieszkanie na wynajem
    1 / 4
    Duże mieszkanie na wynajem

    Siemiatycze

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę mieszkanie Na parterze duży salon z narożnikiem i tv.Wyposażony anex kuchenny,lodówka ,pralka, suszarka Ogrzewanie podłogowe + klimatyzator Na piętrze 5 pokoi dwuosobowych...

  • Siemiatycze - ul. Żeromskiego DZIAŁKA BUDOWLANA
    1 / 8
    Siemiatycze - ul. Żeromskiego DZIAŁKA BUDOWLANA

    Siemiatycze

    • 90 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka bud. w Siemiatyczach, okolice ul. Żeromskiego 96. 10 arów lub więcej, do dogadania. Cena od 90 zł za m2. Przy zakupie większej powierzchni cena do negocjacji. W...

  • Lokal usługowo-handlowy
    1 / 2
    Lokal usługowo-handlowy

    Siemiatycze

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowy w Siemiatyczach. Posiadam na sprzedaż lokal usługowy w centrum osiedla mieszkaniowego 41m2. Budynek nadaje się pod biuro, sklep, lub działalność uslugową ty...

  • Wynajem mieszkania

    Siemiatycze

    • 1 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w bloku mieszkalnym przy ulicy pałacowa 9 mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie po kapitalnym remoncie więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna Patków

    Patków

    • 180 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4.5ha w miejscowości Patków, gm. Łosice, woj. Mazowieckie. Grunt bez domu (zaznaczone na zdjęciu pierwszym). Parametry gruntu: - nr. działki 42...

  • Sprzedam dom z działką

    Jasienówka

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką

  • 1 / 3
    Działka Augustynka

    Augustynka

    • 159 000 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 2,56 ha (numer ewidencyjny 36/2) znajduje się w gminie leżącej w województwie podlaskim, 16 km od miasta Siemiatycze. Nieruchomość ta posiada południową...

  • Domek letniskowy sprzedam

    Kózki

    • 55 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży domek letniskowy w miejscowości Kózki, powiat łosicki, gmina Sarnaki. Domek składa się z dwóch pokoi, kuchni, prysznic, łazienka oraz zabudowana weranda. Dosko...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sarnaki » ul. Joselewicza

    • 290 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Litewniki

    • 360 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 4 kondygnacje po 100 m każda
    Dom 4 kondygnacje po 100 m każda

    Drohiczyn

    • 5 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w Drohiczynie blisko Bugu na każdą działalność . 4 kondygnacje po 100 m każda. Możliwość przygotowania wg własnych potrzeb. Np. sklep, resteuracja, dom opieki itp

  • sprzedam dom
    sprzedam dom

    Drohiczyn

    • 870 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom 4 kondygnacje .stan zamknięty cena za metr 2900,- do negocjacji

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sarnaki

    • 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Zabuże

    • 869 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kamianka

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Mielnik

    • 215 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domańska & Popkowski Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Platerów

    • 319 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 2 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drohiczyn

    • 700 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny, piękny domek na 1500m działce Grzybów

    Grzybów

    • 630 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji !!!!!Przedstawiamy do zakupu nowego, całorocznego domu o powierzchni użytkowej 86m2 (Projekt DM-6560 KB Projekt), stan do zamieszkania, z możl...

  • Sprzedam działkę
    1 / 6
    Sprzedam działkę

    Kózki

    • 42 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1300m2 w Kózkach nad strumykiem, dostępna z drogi asfaltowej. Szerokość od drogi ok.45m, nieregularny kształt. Użytek gruntowy łąka, brak drzew na działce. Dostęp do energ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzybów

    • 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 2 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Grzybów

    Grzybów

    • 99 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Już nazwa miejscowości kojarzy się z lasem - Grzybów... Jeśli więc marzy Ci się zamieszkać w otoczeniu lasów - to mamy propozycję. Działki siedliskowe z wydanymi WZ, o...

  • Działka budowlana Wólka Nadbużna
    1 / 2
    Działka budowlana Wólka Nadbużna

    Wólka Nadbużna

    • 89 000 zł cena
    • 516 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** DZIAŁKA W OTOCZENIU LASU W WÓLCE NADBUŻNEJ! ** Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek o nr geod. 42...

  • Działka rolno-budowlana Siemiatycze / Klin połosy 0.2ha
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Siemiatycze / Klin połosy 0.2ha

    Czartajew

    • 70 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę rolno-budowlaną w atrakcyjnej okolicy w miejscowości Klin Połosy-blisko Siemiatycz. Łączna powierzchnia to około 0,2ha. Działka znajduje się blisko drogi k...

  • Działka rolna 85 arów przy Korczewie
    1 / 2
    Działka rolna 85 arów przy Korczewie

    Korczew

    • 61 000 zł cena
    • 8 491 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 8491 m2. Działki zlokalizowane blisko miejscowości Korczew w powiecie siedleckim. Bezpośredn...

  • Przytulne siedlisko Mierzwice Stare nad rzeką Bug
    1 / 16
    Przytulne siedlisko Mierzwice Stare nad rzeką Bug

    Stare Mierzwice

    • 429 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym poranki pachną lasem, a wieczory kończą się przy ognisku.........Wyobraź sobie taki poranek. Otwierasz okno, a do środka wpada świeże powietrze pachnące sosną. W odda...

  • Działka nad rzeką Bug powiat siedlecki
    Działka nad rzeką Bug powiat siedlecki

    Bużyska

    • 31 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w miejscowości Bużyska nr. 89, gmina Korczew, powiat siedlecki. wymiary: 185x30m Działka usytuowana w odległości około 500m nad rzeką Bug, idealna pod rekreację. Dojazd dr...

  • Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów
    1 / 8
    Gospodarstwo 2,5ha Hruszew gm. Platerów

    Hruszew

    • 160 000 zł cena
    • 24 717 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam gospodarstwo składające się z działki rolno-budowlanej o powierzchni 24717m2 oraz starego domu, położone w miejscowości Hruszew w gminie Platerów, w powiecie łosickim. Dz...

  • Dom Grzybów ul.

    Grzybów

    • 884 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny z zadbanym ogrodem pod Magnuszewem | do zamieszkania/na letnisko | Bez prowizji!Na sprzedaż dom jednorodzinny z działką, położony w cichej miejscowości Grzybów (g...